Jaký telefon na snowboard značky Burton

Ačkoli sníh už pomalu taje, na horách je stále dost fanoušků zimních radovánek. Rok od roku se také zvyšuje podíl těch, kteří jezdí jen na jednom prknu. Módní vlna s názvem snowboard se nedá přehlédnout. I výrobci se snaží být „in“ a jako první se chytla Motorola.
Jaký telefon na snowboard značky Burton | wikipedia

Ti špatní - prknaři

Dva znepřátelené tábory: lyžaři a ti, kteří jen překáží a dělají psí kusy – „snowboarďáci“ mají jednoduše jiný styl života. Lyžaři jsou spíše konzervativní a spokojí se s obyčejnou kombinézou. Zatímco u vyznavačů jednoho prkna, tam je to nová módní vlna sama o sobě - počínaje stylem oblékání a konče chováním na veřejnosti. Vzhledem k tomu, že skupina „jednoprkenných“ je stále početnější, tudíž trh s potřebami pro snowboardisty se také rozrůstá – jeví se zájem ze strany výrobců telefonů jako oprávněný.

Klepněte pro větší obrázek

Vyznavači krásy jednoho prkna jsou lidé jako všichni ostatní a mobilní telefon používají stejně často, třeba i na horách.

Klepněte pro větší obrázek

Telefon Burton

Firma Burton vyrábějící snowboardy je pojmem sama o sobě, která vyrábí skvělá prkna,s notnou dávku fantazie ve svém grafickém ztvárnění. A toho by chtěla využít Motorola, která připravuje sadu krytů ve stylu Burton ve spolupráci s jmenovanou firmou. Kryty budou vycházet z barevného provedení snowboardů a budou k sobě tedy hezky ladit.

Klepněte pro větší obrázek

Sami vyberte, co se bude líbit

Zatím stále probíhá soutěž na webu Motoroly, kde se vybírají tři motivy z pěti nabídnutých. Sami si můžete zvolit, kterým motivům dáte přednost, ale musíte si pospíšit – soutěž končí 15. února.

Klepněte pro větší obrázek

První kryty se objeví v prodeji již na jaře tohoto roku a předpokládá se, že se okamžitě stanou prodejním hitem. 

Diskuze (6) Další článek: Karty SIM konečně v bezpečí

Témata článku: Motorola, Telefon, Módní vlna


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34