Jan Kučmáš: spolupráce s Playboyem není vyloučena

Zeptali jsme se tiskového mluvčího Jana Kučmáše, proč očekává, že budete využívat balíčky služeb MMS. Dále zjistíte, jaká lákadla můžete ve spojení se službou očekávat a nakonec dojde i na něco lechtivého.
Jan Kučmáš: spolupráce s Playboyem není vyloučena

Ve čtvrtek se konala tisková konference u příležitosti představení balíčků spojených se službou MMS. O konkrétních titulech v nabídce vás budeme informovat později, snad jen pro představu – Eurotel ve spolupráci s dalšími partnery představil balíčky z kategorie zábavy, zpravodajství a mimo jiné i z erotiky.

Při této příležitosti jsme položili Janu Kučmášovi, tiskovému mluvčímu Eurotelu, několik otázek, které spojuje jedno, a tím jsou uživatelé Go a služba MMS.Klepněte pro větší obrázek

Jaké „lákadla“ připravujete pro uživatele předplacené služby Go, aby začali využívat multimediální zprávy MMS?

Jedním z lákadel budou předplacené sady, pravděpodobně s mobilními telefony Sony Ericsson T300 a Nokia 3510i. Ty by se měli objevit na trhu pře vánoci. Potom lze očekávat další   nabídky,  jako například obsahové služby – zábavné a zpravodajské balíčky, které by měli být na orientované na potřeby předplacených zákazníků.

Máte představu, kteří zákazníci, zda tarifní nebo s předplacenou službou, budou služby MMS využívat častěji?

Je pravda, že zákazníci Go jsou větší experimentátoři, ale také jsou cenově citlivější. Proto se domnívám, že následující dva tři roky budou v celkovém objemu využití služby, převažovat tarifní zákazníci.

Nebylo zpřístupnění služby MMS zákazníkům předplacené služby Twist tím důvodem, proč jste její zprovoznění pro uživatele Go uspíšili i vy? 

Samozřejmě, že sledujeme více signálů i u konkurence, ale nebyl to jediný důvod. Díky tomu, že jsme rychle a bez problémů zvládli implementaci účtovacího systému, nebyl důvod, proč bychom MMS pro Go nespustili. Navíc jsme měli jsme signály od zákazníků, že o službu stojí.  

Proč by uživatelé měli využívat obsahový balíček služeb MMS, když mohou stejné informace získat i na Internetu?

Základní výhoda služby MMS oproti Internetu spočívá v tom, že jste mobilní. A kdyby si chtěli stejný obsah stáhnou sami, stálo by je to možná více peněz, ale určitě více námahy. Pro představu – objednáte si zábavný balíček v hodnotě sta korun a každý den vám bude chodit MMS bez toho, abyste se o to starali, nemusíte se tedy dennodenně připojovat k Internetu, abyste získali stejné informace. A ta zpráva Vám přijde kamkoliv…..ne jen do vašeho počítače.

Nyní mají zákazníci na výběr ze dvou možností – buď si objednají informaci jednorázově nebo si přeplatí určitou kategorii. Ale co v případě, že zákazník má zájem jen o určité, blíže specifikované informace v rámci jedné kategorie a ostatní jej nezajímají?  Bude možné později blíže specifikovat informace v rámci jedné kategorie?

Nyní jsme na začátku. Uvidíme jaké reakce dostaneme od zákazníků a podle toho upravíme nabídku. Náš účtovací systém je na to připraven a není důvod, abychom to ve spolupráci s našimi partnery, jenž připravují obsah, nenabídli. 

V nabídce balíčků služby MMS se objevila i erotika. Neuvažujete o spolupráci s českým zastoupením časopisu Playboy o tvorbě stejně zaměřeného obsahu?

Je to možné, nyní jsme v jednání s desítkou dalších partnerů a budeme spolupráci dále rozvíjet.

V současnosti využívá službu MMS 800 zákazníků, kolik lidí se podílelo na testování služby před samotným spuštěním?

Sto.

Témata článku: Operátoři, O2, Nokia 3510i, Sony Ericsson T300

9 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Teenager 13. 9. 2002 10:53:37

    No to mas pravdu, posledni 2 - 3 roky s nima triska puberta jak s...

  • Marian Matys 11. 9. 2002 16:48:14

    a) CZ do 7650 jiz existuje - zatim ji nahrava jen Celadon, jiny aut....

  • Stoura 11. 9. 2002 16:04:46
    Da se nejak efektivne dohledat spamera s Go a odblokovat ho? Prvni co me...
Určitě si přečtěte

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

** V telekomunikační ústředně na Žižkově dnes sídlí CETIN ** Moderní techniku doplňuje muzeum strojů z dob socialismu ** Zajímavá je i budova samotná, a to nejen normalizační architekturou

25.  7.  2017 | E15.cz , Stingl Tomáš | 5

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 63


komerční sdělení

Komerční sdělení