Jánošík Eurotel: všem majitelům Go vrátí kredit

Líbilo by se vám volat a volat a nakonec zjistit, že operátor vám na oplátku vrátí část provolaného kreditu? Jste uživateli předplacené karty Go? Pak máte vyhráno!
Jánošík Eurotel: všem majitelům Go vrátí kredit

Letošní únor je obvzlášť bohatý na různé zvýhodněné nabídky našich operátorů. Dnes s jednou takovou přišel Eurotel. Nabízí všem uživatelům předplacených karet Go, kteří provolají pětisetkorunový kredit během jednoho měsíce, deset procent z provolané částky zpátky. V řeči čísel je to rovná padesátikoruna. Zmíněných padesát korun můžete dostat zpátky maximálně dvakrát do měsíce.

Jak zničit kredit

Kreditu se můžete zbavit jakýmkoli způsobem. Nemusí se jednat pouze o samotné volání, ale můžete využít kteroukoli službu operátora – například textovky, WAP, rychlá data nebo si stáhnout placené vyzvánění či loga. Nabídka je ale časově omezena, využít ji můžete jen v období od 11. února do 11. dubna.

Střídá tarif jako spodní prádlo

Další novinka, se kterou Eurotel vyrukoval, je změna poplatku za změnu Go tarifu. Při volbě mezi třemi tarify, které Eurotel nabízí, vás již nebudou soužit zbytečně vysoké poplatky. Ty byly sníženy ze součastných 95 korun na příjemných 14,50 korun. Už se tedy vyplatí přemýšlet, který tarif je pro vás momentálně nejvýhodnější a následně se podle toho zařídit.

Není všechno zlato, co se třpytí

Eurotel si umí dobře spočítat, že se mu nabídka vyplatí. Vrácení kreditu není takové terno, aby z toho měl finanční problémy, a přitom zákazníky potěší. V současné době nabízí zajímavou slevu i Oskar, s jehož Oskartou voláte a posíláte textovky jen za 1,58 Kč. Jediný, kdo nyní nemá podobnou výhodnou nabídku, je Paegas.

Poznámka: S Go můžete rovněž wapovat za korunu, a to mimo špičku - o této možnosti jsme již informovali dříve.

Témata článku: Operátoři, O2, Kredit, EU, Euro, Majitel

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4


komerční sdělení

Komerční sdělení