Jánošík Eurotel: všem majitelům Go vrátí kredit

Líbilo by se vám volat a volat a nakonec zjistit, že operátor vám na oplátku vrátí část provolaného kreditu? Jste uživateli předplacené karty Go? Pak máte vyhráno!
Jánošík Eurotel: všem majitelům Go vrátí kredit

Letošní únor je obvzlášť bohatý na různé zvýhodněné nabídky našich operátorů. Dnes s jednou takovou přišel Eurotel. Nabízí všem uživatelům předplacených karet Go, kteří provolají pětisetkorunový kredit během jednoho měsíce, deset procent z provolané částky zpátky. V řeči čísel je to rovná padesátikoruna. Zmíněných padesát korun můžete dostat zpátky maximálně dvakrát do měsíce.

Jak zničit kredit

Kreditu se můžete zbavit jakýmkoli způsobem. Nemusí se jednat pouze o samotné volání, ale můžete využít kteroukoli službu operátora – například textovky, WAP, rychlá data nebo si stáhnout placené vyzvánění či loga. Nabídka je ale časově omezena, využít ji můžete jen v období od 11. února do 11. dubna.

Střídá tarif jako spodní prádlo

Další novinka, se kterou Eurotel vyrukoval, je změna poplatku za změnu Go tarifu. Při volbě mezi třemi tarify, které Eurotel nabízí, vás již nebudou soužit zbytečně vysoké poplatky. Ty byly sníženy ze součastných 95 korun na příjemných 14,50 korun. Už se tedy vyplatí přemýšlet, který tarif je pro vás momentálně nejvýhodnější a následně se podle toho zařídit.

Není všechno zlato, co se třpytí

Eurotel si umí dobře spočítat, že se mu nabídka vyplatí. Vrácení kreditu není takové terno, aby z toho měl finanční problémy, a přitom zákazníky potěší. V současné době nabízí zajímavou slevu i Oskar, s jehož Oskartou voláte a posíláte textovky jen za 1,58 Kč. Jediný, kdo nyní nemá podobnou výhodnou nabídku, je Paegas.

Poznámka: S Go můžete rovněž wapovat za korunu, a to mimo špičku - o této možnosti jsme již informovali dříve.

Diskuze (20) Další článek: Vždy připojen: Oskar spustil GPRS

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Kredit, Spodní prádlo, Euro, Majitel


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41