Je to definitivní: iPhone 3G v Česku 22. srpna!

Všichni tři operátoři dnes potvrdili, že zařadí Apple iPhone 3G do svých nabídek ve stejný den. Zbývá počkat dva týdny.
Je to definitivní: iPhone 3G v Česku 22. srpna!

Jako lavina se dnes po ránu přihrnuly zprávy o příchodu iPhonu 3G na český trh. Jako první ji odstartoval T-Mobile se svojí tiskovou zprávou, ve které uvádí, že nový zázrak od Applu začne prodávat v pátek 22. srpna 2008. O deset minut později se s tím stejným vyjádřením přihlásil O2, za další půlhodinu následoval Vodafone. Zdá se, že máme jasno. Na iPhone 3G v Česku už budeme čekat pouze necelých šestnáct dní!

Za 16 dní u všech tří operátorů

V růžové stáji T-Mobile se iPhone 3G stane výraznou součástí nabídky operátora. Zákazníci si jej budou moci pořídit za zvýhodněnou cenu k jakémukoli tarifu nebo samostatně beze smlouvy za cenu základní. Přístroj bude možno zakoupit také v Twist sadě. T-Mobile nabídne speciální internetový tarif pro zákazníky, kteří budou chtít iPhone využít zejména pro datování.

Od 22. srpna bude iPhone 3G bude dostupný ve Značkových a Partnerských prodejnách a prostřednictvím firemního internetového obchodu. Detaily týkající se ceny a samotného zahájení prodeje budou oznámeny později. Pro zákazníky, kteří chtějí být informováni přímo, zřídil T-Mobile speciální internetovou stránku. Každý, kdo zde zaregistruje svůj e-mail, bude průběžně dostávat aktuální informace o přístroji a samotném zahájení prodeje.

Klepněte pro větší obrázek
It's a final countdown...

Také O2 připravil pro nedočkavé zájemce o iPhone 3G předregistrační formulář, do kterého uvedete pár základních údajů, a čerstvé informace o nástupu Applu do modré sítě vás neminou. Pro větší dramatičnost O2 zhotovil na stránce časový odpočet, který směřuje přesně na půlnoc 22. srpna. Že by O2 otevřel své prodejny o půlnoci, jako to udělaly některé obchody AT&T ve Spojených státech při prodeji prvního iPhonu? Počkáme si.

O2 ve své dnešní tiskové zprávě uvádí, že iPhone 3G bude k dispozici od 22. srpna 2008 na značkových prodejnách, firemním zákazníkům bude nabízen prostřednictvím business partnerů. Na speciální stránce www.o2iphone.cz věnované jablku se kromě registrace k přednostnímu zaslání informací později objeví také finální složení tarifů a jejich cen. Podrobnější informace o ceně operátor zveřejní k pozdějšímu datu.

TIP: O uvedení iPhonu 3G můžete diskutovat ve fóru.

Když viděli u Vodafonu, co se dnes ráno děje, ihned přišla reakce i z červeného tábora. Sice stručná, ale jasná. iPhone 3G se začne prodávat taktéž 22. srpna a podle tiskového mluvčího Filipa Hrubého nabídne operátor přístroj všem zákazníkům bez nutnosti podpisu písemné smlouvy. To může znamenat prodej iPhonu za nedotovanou cenu, ale v případě Vodafonu také zařazení do jeho nabídky Nabitých tarifů, kde rovněž není nutné smlouvu podepisovat. Zájemci o informace a nezávaznou registraci najdou i u Vodafonu stránku vyhrazenou iPhonu 3G. S dalšími podrobnostmi má operátor přijít v následujících dnech.

Ve druhé vlně expanze iPhonu 3G bude i Slovensko. Nabídnou ho tamní operátoři Orange a T-Mobile. Bližší informace se dočtete na slovenské MobilManii.

Témata článku: iPhone, 3G, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 3G, Apple iPhone 3G 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7

Určitě si přečtěte

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

Jak dostat hudbu do iPhonu a neplatit za to

** iTunes už není taková hrůza, mp3 skrz něj totiž prohnat musíte ** Máte-li sbírku CD z dob minulých, můžete je poslouchat i v iPhonu ** Otázka je, zda vám všechna ta námaha stojí za 149 Kč měsíčně...

17.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 163

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Bezdrátové nabíjení nepřesvědčilo a nové iPhony to nezmění

Bezdrátové nabíjení nepřesvědčilo a nové iPhony to nezmění

** Od Applu jsme čekali revoluci v bezdrátovém nabíjení. Nepřišla. ** Proč nikdo z našich redaktorů nenabíjí bezdrátově? ** Benefity nejsou velké a „bezdrát“ poškozuje baterii.

15.  10.  2017 | Kůžel Filip, Michlovský Jakub | 121

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

iPhone 8 v akci. Není to jen zbytečná předehra k iPhonu X

** Ano, takhle má vypadat evoluce iPhonu. ** Klasické dilema zda upgradovat nebo ještě počkat naboural iPhone X. ** Je levnější a má argumenty. Osmička je iPhone, který dává smysl.

12.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Michlovský Jakub | 131