Je to definitivní: iPhone 3G v Česku 22. srpna!

Všichni tři operátoři dnes potvrdili, že zařadí Apple iPhone 3G do svých nabídek ve stejný den. Zbývá počkat dva týdny.
Je to definitivní: iPhone 3G v Česku 22. srpna!

Jako lavina se dnes po ránu přihrnuly zprávy o příchodu iPhonu 3G na český trh. Jako první ji odstartoval T-Mobile se svojí tiskovou zprávou, ve které uvádí, že nový zázrak od Applu začne prodávat v pátek 22. srpna 2008. O deset minut později se s tím stejným vyjádřením přihlásil O2, za další půlhodinu následoval Vodafone. Zdá se, že máme jasno. Na iPhone 3G v Česku už budeme čekat pouze necelých šestnáct dní!

Za 16 dní u všech tří operátorů

V růžové stáji T-Mobile se iPhone 3G stane výraznou součástí nabídky operátora. Zákazníci si jej budou moci pořídit za zvýhodněnou cenu k jakémukoli tarifu nebo samostatně beze smlouvy za cenu základní. Přístroj bude možno zakoupit také v Twist sadě. T-Mobile nabídne speciální internetový tarif pro zákazníky, kteří budou chtít iPhone využít zejména pro datování.

Od 22. srpna bude iPhone 3G bude dostupný ve Značkových a Partnerských prodejnách a prostřednictvím firemního internetového obchodu. Detaily týkající se ceny a samotného zahájení prodeje budou oznámeny později. Pro zákazníky, kteří chtějí být informováni přímo, zřídil T-Mobile speciální internetovou stránku. Každý, kdo zde zaregistruje svůj e-mail, bude průběžně dostávat aktuální informace o přístroji a samotném zahájení prodeje.

Klepněte pro větší obrázek
It's a final countdown...

Také O2 připravil pro nedočkavé zájemce o iPhone 3G předregistrační formulář, do kterého uvedete pár základních údajů, a čerstvé informace o nástupu Applu do modré sítě vás neminou. Pro větší dramatičnost O2 zhotovil na stránce časový odpočet, který směřuje přesně na půlnoc 22. srpna. Že by O2 otevřel své prodejny o půlnoci, jako to udělaly některé obchody AT&T ve Spojených státech při prodeji prvního iPhonu? Počkáme si.

O2 ve své dnešní tiskové zprávě uvádí, že iPhone 3G bude k dispozici od 22. srpna 2008 na značkových prodejnách, firemním zákazníkům bude nabízen prostřednictvím business partnerů. Na speciální stránce www.o2iphone.cz věnované jablku se kromě registrace k přednostnímu zaslání informací později objeví také finální složení tarifů a jejich cen. Podrobnější informace o ceně operátor zveřejní k pozdějšímu datu.

TIP: O uvedení iPhonu 3G můžete diskutovat ve fóru.

Když viděli u Vodafonu, co se dnes ráno děje, ihned přišla reakce i z červeného tábora. Sice stručná, ale jasná. iPhone 3G se začne prodávat taktéž 22. srpna a podle tiskového mluvčího Filipa Hrubého nabídne operátor přístroj všem zákazníkům bez nutnosti podpisu písemné smlouvy. To může znamenat prodej iPhonu za nedotovanou cenu, ale v případě Vodafonu také zařazení do jeho nabídky Nabitých tarifů, kde rovněž není nutné smlouvu podepisovat. Zájemci o informace a nezávaznou registraci najdou i u Vodafonu stránku vyhrazenou iPhonu 3G. S dalšími podrobnostmi má operátor přijít v následujících dnech.

Ve druhé vlně expanze iPhonu 3G bude i Slovensko. Nabídnou ho tamní operátoři Orange a T-Mobile. Bližší informace se dočtete na slovenské MobilManii.

Témata článku: iPhone, 3G, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 3G, Apple iPhone 3G 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7

Určitě si přečtěte

Tak kde je ta další IT revoluce? Už na ni čekáme od prvního iPhonu

Tak kde je ta další IT revoluce? Už na ni čekáme od prvního iPhonu

** Už dlouho tu nebyla žádná IT revoluce ** Něco, co by zcela změnilo trh ** Došly nápady, nebo už je všechno hotové?

Včera | Jiří Kuruc, Čížek Jakub | 9

Apple iPhone 8 Plus: sázka na jistotu bez rizik [recenze]

Apple iPhone 8 Plus: sázka na jistotu bez rizik [recenze]

** Dva objektivy dělají lepší práci než loni ** Baterie zhubla, výdrž je ale delší ** Větší skleněná záda působí lépe než u malého modelu

4.  12.  2017 | Michlovský Jakub | 184