Jsem in: pouzdro M-Styler pro zavěšení na krk

Když jsem gumový M-Styler viděl poprvé, pomyslel jsem si, že to může být zajímavý doplněk pro poměrně úzkou skupinu lidí. Jenže potom jsem si pouzdro pověsil na krk a dostalo i mě.
Jsem in: pouzdro M-Styler pro zavěšení na krk
Marek Lutonský: Když jsem gumový M-Styler viděl poprvé, pomyslel jsem si, že to může být zajímavý doplněk pro poměrně úzkou skupinu lidí. Jenže potom jsem si pouzdro pověsil na krk a dostalo i mě.

Taková blbůstka

Pouzdro finského výrobce VTG je strašně jednoduché: tvoří jej popruh a pryžový obal, který se navlékne kolem boků mobilu. Guma telefon trochu chrání a když jím omylem (trochu) třísknete, nemuselo by se nic stát. S obalem se ale z vaší domácí Nokie rozhodně nestane outdoorový telefon. Ano, z Nokie a ještě to musí být model 3310 nebo 8210. Pro ostatní telefony obal není určen.

Proč se mi pouzdro tak zalíbilo? Je to především zatím velice unikátní doplněk (kdo jiný nosí kolem krku mobil?) a také vysoce praktický. Telefon je vždy v pohotovosti na stejném místě, při volání jej není třeba vyjímat z pryžového obalu a jen když chcete mít víc volnosti, odepnete přezku, která jej spojuje s popruhem.

Cena je myslím celkem slušná (i když už slyším výkřiky „Za kus gumy!“) a tak mám k pouzdru M-Styler jen pár výtek. Nabídka barev není příliš velká (jen černá a žlutá), stejná připomínka platí k mobilům, pro které je určen, a je škoda, že není možné nastavovat délku popruhu. Když jste vyššího vzrůstu, nebude vám dlouhý popruh vadit, menším postavám však bude mobil plandat hluboko pod pasem. Vždy ale máte možnost použít metodu jehly a niti.

Ve zkratce:

 • Pouzdro VTG M-Styler
 • Zdroj: Agora Plus
 • Telefon: (05) 43 42 34 11
 • Cena: 343 Kč
 • Určeno pro telefony Nokia 3310 a 8210, existuje v černé a žluté barvě.

Témata článku: Příslušenství, Nokia 3310

18 komentářů

Nejnovější komentáře

 • gpp 2. 8. 2004 15:40:33
  Neda se to tu stejnak koupit takze je to tu nic a stejnak jsou hnusne
 • KaZaN van Hyena 4. 9. 2001 11:43:43

  Nevim co je uchylnyho na mobilu na stole

 • radek 17. 7. 2001 19:18:16
  no nevim, nevim. nosit mobil na krku mi pripada dost uchylny. celkove mi...
Určitě si přečtěte

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

** Chytrý adaptér do zásuvky poslouží jako osobní cloud ** Pomocí webové kamery získáte dálkový dohled ** Mobilní aplikace umožní rychlý přístup na disk, flasku nebo webovou kameru

20.  7.  2017 | Michlovský Jakub | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení