Jsem in: pouzdro M-Styler pro zavěšení na krk

Když jsem gumový M-Styler viděl poprvé, pomyslel jsem si, že to může být zajímavý doplněk pro poměrně úzkou skupinu lidí. Jenže potom jsem si pouzdro pověsil na krk a dostalo i mě.
Jsem in: pouzdro M-Styler pro zavěšení na krk
Marek Lutonský: Když jsem gumový M-Styler viděl poprvé, pomyslel jsem si, že to může být zajímavý doplněk pro poměrně úzkou skupinu lidí. Jenže potom jsem si pouzdro pověsil na krk a dostalo i mě.

Taková blbůstka

Pouzdro finského výrobce VTG je strašně jednoduché: tvoří jej popruh a pryžový obal, který se navlékne kolem boků mobilu. Guma telefon trochu chrání a když jím omylem (trochu) třísknete, nemuselo by se nic stát. S obalem se ale z vaší domácí Nokie rozhodně nestane outdoorový telefon. Ano, z Nokie a ještě to musí být model 3310 nebo 8210. Pro ostatní telefony obal není určen.

Proč se mi pouzdro tak zalíbilo? Je to především zatím velice unikátní doplněk (kdo jiný nosí kolem krku mobil?) a také vysoce praktický. Telefon je vždy v pohotovosti na stejném místě, při volání jej není třeba vyjímat z pryžového obalu a jen když chcete mít víc volnosti, odepnete přezku, která jej spojuje s popruhem.

Cena je myslím celkem slušná (i když už slyším výkřiky „Za kus gumy!“) a tak mám k pouzdru M-Styler jen pár výtek. Nabídka barev není příliš velká (jen černá a žlutá), stejná připomínka platí k mobilům, pro které je určen, a je škoda, že není možné nastavovat délku popruhu. Když jste vyššího vzrůstu, nebude vám dlouhý popruh vadit, menším postavám však bude mobil plandat hluboko pod pasem. Vždy ale máte možnost použít metodu jehly a niti.

Ve zkratce:

  • Pouzdro VTG M-Styler
  • Zdroj: Agora Plus
  • Telefon: (05) 43 42 34 11
  • Cena: 343 Kč
  • Určeno pro telefony Nokia 3310 a 8210, existuje v černé a žluté barvě.
Diskuze (18) Další článek: Mobil ve vzduchu: proč je nutné při létání vypínat telefon

Témata článku: Příslušenství, Nokia 3310, Krk, Pouzdro, Styl

Určitě si přečtěte