Jste opravdu schizofrenní?

Pokud se vám zdá, že byste se potřebovali rozpůlit, asi vám nepomůžeme. Využíváte- li však služeb Paegasu, můžete rozpůlit alespoň jeho služby. A ušetříte.
Jste opravdu schizofrenní?
To, že Paegas nabízí služby Partner a Twin není žádná novinka. Jsou výborné zejména pro ty, co mají více mobilů (Twin), nebo pro ty, co si rádi volají se svou dražší polovičkou (Partner).

Pozor na ukecané partnerky

S Paegas Partnerem získáváte nové, zcela samostatné telefonní číslo, ke kterému chodí vyúčtování společně s vaším stávajícím. Platíte pak pouze za jeden paušál a přitom můžete mít až tři různé karty SIM; a to bez poplatků za další aktivaci. Na společném vyúčtování je samozřejmě rozlišeno, kolik se na kterou kartu provolalo. K oběma Partnerům můžete využívat stejné služby, jako u klasických tarifů, s výjimkou Paegas NEJ čísla u karty Partner II. Avšak roaming, data a fax či SIM Toolkit nejsou problémem.

Partnera využije každý podle svého. Menší firmy pro své zaměstnance, rodinky pro své děti. Můžete také dát Partnera své druhé polovičce. Pozor však, aby vás potom nemile nepřekvapilo měsíční zúčtování. Pokud je vaše partnerka hodně ukecaná, radši jí kupujte kupóny a předplacenou kartu – volání sice dražší, ale provolaná částka se lépe kontroluje. A pokud chcete partnera jen pro sebe, pak se hodí pro rozlišení osobních a pracovních hovorů.

Jak aktivovat Partnera

Pokud patříte k těm, co mají tarif vyšší než Paegas 20, pak stačí zavolat na infolinku a znát heslo k vašemu telefonnímu číslu – Partnera si můžete objednat přímo zde. V doporučené obálce vám do čtrnácti dnů přijde neaktivní karta SIM, kterou si zcela zdarma aktivujete zavoláním na infolinku. A pak můžete vesele volat a přijímat hovory na novém telefonním čísle. K tarifu Paegas Partner se neúčtují žádné měsíční poplatky a platíte pouze za to, co provoláte, podobně jako u Twistu. Ceny za volání jsou ovšem mnohem výhodnější. Odvíjí se od toho, zda získáte kartu Partner I, nebo Partner II. Pokud máte tarif Paegas 60, dostanete Partera II, ale pokud platíte Paegas 120, nebo Paegas 300 můžete navíc získat i Partnera I. A to se potom volá.

S tarifem Můžu získat
Paegas 20, Jistota, Data & SMS Nic
Paegas 60, Aktiv, Aktiv Klasik, Ekonom Partner II
Paegas 120, Paegas 300, Manažer, Diamant Partner I,Partner II

Ceny volání Paegas Partner I. Paegas Partner II.
Špička Paegas 2,94 4,20
Eurotel 4,20 5,88
Oskar 5,25 6,93
Pevná síť 4,94 7,25
Mimo špičku Paegas 2,10 2,63
Eurotel 4,20 5,25
Oskar 5,25 6,30
Pevná síť 3,26 4,20
Noční hodiny pevná síť 3,26 2,63
Záznamová služba 2,10 2,63
SMS 1,05 1,05
WAP 2,10 2,10
Paegas NEJ 3,15 Nelze

Někdo radši dvojčata

Další zajímavou službou je Paegas Twin karta, opravdové dvojče vaší stávající karty SIM. Využít jej mohou např. majitelé autotelefonu popř. majitelé dvou mobilů. Jednu kartu SIM máte v jednom mobilu, druhou ve v autotelefonu, popř. jiném mobilu; nemusíte si tak SIM neustále přehazovat. Jediným problémem je, že nefungují obě současně, musíte si tedy dát pozor, abyste měli vždy jeden z telefonů s dvojčetem vypnutý.

Bohužel nelze využít služeb GSM Bankingu na obou kartách SIM, aplikaci lze vypálit pouze na jednu z nich. Tím ale omezení končí. A kolik Twin stojí? Za výměnu zaplatíte 420 Kč, kromě toho vám přibude k měsíčnímu paušálu 104 korun, obě ceny jsou s DPH. Výměnu vaší stávající karty SIM za Twin karty vám provedou pouze ve značkových prodejnách Paegasu.

Diskuze (2) Další článek: Kde hledat ve WAPu čerstvé novinky

Témata článku: Ostatní, Provolaná částka, Pracovní hovor


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15