K úplnosti krůček chybí. Apple Pay Cash si v Česku neaktivujete

V Česku sice s nadšením vítáme podporu bezkontaktních a online plateb Apple Pay, nicméně jedna její důležitá část se k nám nedostala. Apple Pay Cash. Jde o službu, která slouží k rychlému posílání peněz mezi přáteli či rodinou skrze zprávy iMessage. Dokonce s ní lze posílat peníze hlasovým povelem přes Siri.

K tomuto účelu slouží virtuální karta Apple Pay Cash, kterou si dobijete svými penězi a ty následně můžete skrze zprávy posílat dalším uživatelům Apple Pay Cash. Zůstatek této karty však lze využít i k placení v obchodech, aplikacích i na webu. Peníze z ní přitom můžete kdykoliv vybrat zpět na svůj bankovní účet.

Tuto službu Apple spustil v roce 2017, ale stále je dostupná pouze v USA. Trochu nešťastné tedy je, že služba zde nefunguje, ale její nastavení se vám přesto bude zobrazovat v Apple Pay. Dokonce vám systém umožní vyplnit všechny potřebné údaje pro aktivaci. V posledním kroku vám ji ale Apple neschválí.

Diskuze (20) Další článek: Jak se dělá lowend. Vivo U1 je nablýskaný základ za pár korun

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, Platba mobilem, Siri, USA, iOS, Apple Pay, Mobilní platby, Apple Pay Cash, Úplnost, Krůček, Nastavení, Hlasový povel, Karta, Česká republika, Cash, Banka


Určitě si přečtěte