Kapesní flašinet: MP3 přehrávač pro mobily Siemens

Majitelé mobilních telefonů Siemens holdující kvalitní hudbě by jistě přivítali doplněk, který výrobce této značky nabízí. MP3 přehrávač můžete využít se všemi mobily od řady x35 nahoru.
Kapesní flašinet: MP3 přehrávač pro mobily Siemens

Kapesní flašinet

Jedná se o MP3 přehrávač o rozměrech 45 x 45 x 15 mm a hmotnosti cca 30 gramů, který se k telefonu připojí pomocí systémového konektoru. Díky tomu se mohou majitelé mobilů C35i, M35i, S35i, S45, ME45, C45 a všech nových modelů z dílny německé společnosti moci pouze obléknout, mobil dát do kapsy a v podupávat si v rytmu své oblíbené muziky ulicemi.

S počítačem komunikuje tento přehrávač pomocí USB rozhraní a standartně dodávaná 32 MB paměťová karta se zaplní písničkami za necelých 5 minut. Samozřejmě je možné použít i karty s pamětí 64 či 128 MB. Software přehrávače pracuje pod WIN 98, WIN ME a WIN 2000. Výdrž přehrávání je závislá na stavu nabití mobilu a jeho typu, řádově v hodinách.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Přístroj je vybaven i tlačítkem, umožňujícím přijmout příchozí hovor jediným zmáčknutím, poté se opět vrátí k přehrávané melodii. K dalším zajímavostem patří i schopnost přehrávat si úryvky skladeb, na displeji telefonu se objevují základní údaje, tedy pořadí a stav nahrávky právě znějící. Oživeno: cena přehrávače je v Česku bez koruny pět tisíc.

A co vy, myslíte si, že jsou podobné doplňky užitečné?  

Tip: Přečtěte si na MobilManii články o MP3 přehrávačích Motoroly a Nokie.

Diskuze (15) Další článek: Eurotel: ve víru války v Kosovu

Témata článku: Siemens, Mobil, Přehrávač

Určitě si přečtěte