Karlovarský festival ve znamení WAPu

Přestože mnozí WAPem opovrhují, v Karlových Varech se během filmového festivalu velmi osvědčil. Nejen, že se pod vedením operátora Eurotel stal praktickým pomocníkem filmových labužníků, ale především ušetřil některým účastníkům spoustu času a nervů.
Karlovarský festival ve znamení WAPu

WAP po druhé

Letošní ročník známého filmového festivalu v Karlových Varech byl ve znamení rostoucího zájmu o WAPu.Klepněte pro větší obrázek Přes wapový portál Juice bylo rezervováno dvacet procent všech vstupenek. Již podruhé mohli účastníci využít rezervační a informační služby poskytované portálem Juice. Službu mohli využít uživatelé všech sítí, většinou se jednalo o studenty a filmové profesionály. Oproti loňskému roku došlo k razantnímu nárustu o dvě stě procent.

V řeči čísel to znamená, že bylo rezervováno více než dvacet tisíc vstupenek přes WAP nebo pomocí služby Eurotel Asistent. Vedle možnosti rezervace vstupenek nalezli všichni návštěvníci Karlových Varů na WAP portálu Juice i všechny důležité informace o průběhu festivalu, programy kin s možností vyhledávání filmů podle sekce a dne, upozornění na doprovodné akce, předpovědi počasí v Karlových Varech, jízdní řády, nebo možnosti ubytování. Nechyběly ani informace pro tisk, jako tiskové zprávy, novinářské projekce a servisní informace.

Mobilní hlasování

Tím mobilní hody na festivalu nekončily. Účastníci měli možnost každý snímek ohodnotit stupnicí od jedné do pěti a svůj názor zaslat ve formě textové zprávy. Vítězný film získá od operátora Eurotel šek na 150 000 Kč.

Doufám, že se mnozí škarohlídi přesvědčili a přestali jednostranně zavrhovat možnosti, které WAP nabízí. V některých situacích je WAP jednoduše nejpohodlnější řešení.

Diskuze (20) Další článek: Šikovný prográmek pro nastavení GPRS u T-Mobilu

Témata článku: Operátoři, O2, Festival, WAP, Znamení

Určitě si přečtěte