Katalog mobilů jaro/léto 2008 v prodeji!

180 stran, 188 recenzí telefonů, tisíce parametrů, všechny tarify operátorů, mobilní příslušenství, doporučené telefony.

Dvakrát do roka se můžete na stáncích setkat s Katalogem mobilů, který pro vás připravuje redakce časopisu Mobility. Jako dokonalý průvodce po mobilním trhu obsahuje rady na výběr správného telefonu, součástí jsou desítky recenzí i technické infoboxy s podrobnými parametry přístrojů.

Klepněte pro větší obrázek

Předplatitelé Mobilit získávají Katalog mobilů automaticky zdarma, ostatní čtenáři si jej mohou zakoupit v prodeji za pouhých 99 Kč. Pokud si chcete Mobility předplatit, stačí vyplnit formulář na webu předplatného 

Chcete koupit telefon a nechcete hledat, který je nejlepší? Využijte doporučení dle kategorií (nejlepší displej, multimédia…) a vyberete dobře.

Klepněte pro větší obrázek.Klepněte pro větší obrázek
 
Inovované recenze přináší pohled na telefony, které se u nás prodávaly nebo stále prodávají, u zajímavých modelů najdete detailní fotografie s ukázkovými snímky.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
 
Fanoušky mobilních vychytávek potěšíme přehledem nejrůznějšího příslušenství, nechybí sluchátka, pouzdra, reproduktory a další.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
 
Pokud telefony nejraději nakupujete v kamenných obchodech, určitě oceníte přehled nejvýznamněších prodejců a značkových prodejen operátorů.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
 
Všechny testované telefony podrobujeme důkladnému zkoumání, jehož výsledkem jsou desítky zjištěných technických parametrů, které jsme přehledně seřadili na konec Katalogu.
 
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

 

Témata článku: Léto, Mobil, Jar, Prodej, Důkladné zkoumání, Katalog, Ostatní čtenář