Katalog mobilů jaro/léto 2009 právě v prodeji!

Dokonalý průvodce po mobilním trhu je opět tady – 253 recenzí aktuálních mobilů, tisíce technických parametrů, tipy ke koupi

Katalog mobilů jaro/léto 2009 je v pořadí již třináctým vydáním. I když je třináctka považována za nešťastné číslo, pro nás je důkazem, že již více než šest let považujete naši práci za smysluplnou a užitečnou. Ano, již sedmý rok používáte Katalog k tomu, abyste si vybrali nový mobil, který bude co nejlépe odpovídat vašim představám, vašemu vkusu a v neposlední řadě také vašim finančním možnostem.

Klepněte pro větší obrázek


Drobné inovace této publikace zahrnují mírné zkrácení recenzí a zpřehlednění technických údajů do tabulky za každou z nich. I nadále zůstává důležitou součástí Katalogu mobilů monstrózní tabulka parametrů, v níž najdete všechny prodávané a mnohé neprodávané mobily. Za 99 Kč si koupíte 150 stran mobilního čtení a podstatných informací, které vám pomohou v orientaci mezi všemi telefony na trhu. Navíc jsme přidali tipy ke koupi v různých cenových hladinách, nechybí ani mobilní slovníček.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Podrobný přehled parametrů, výstižné recenze prodávaných mobilů


Katalog mobilů jaro/léto 2009 je na stáncích od čtvrtka 30. 4. 2009 za 99 Kč.

Předplatitelé Mobilit mohou získat 2× za rok Katalog mobilů zdarma ke svému předplatnému. Aktuální nabídku předplatného najdete zde. Využijte i bezplatnou předplatelskou linku 800 11 55 88, k předplatnému stále rozdáváme zajímavé dárky!

Upozornění: Tiskařský šotek bohužel řádil na stranách 74 a 17, kde doplnil nesprávnou fotku k Samsungu S3030 Tobi a HTC Touch Cruise 09. Za uvedené nepřesnosti se velice omlouváme. Recenze a související galerie najdete zde: Samsung Tobi, HTC Touch Cruise 09.

Diskuze (12) Další článek: Doro nejen pro seniory: když méně znamená více

Témata článku: HTC Touch, HTC Touch 3G, HTC Touch Cruise, HTC Touch Cruise 09, Mobil, Prodej, Kat, Jar, Katalog, Třináctka, Léto

Určitě si přečtěte