Katalog mobilů jaro/léto 2010 právě v prodeji!

Pravidelný speciál časopisu Mobility, pravý rádce při výběru nového telefonu, je opět tady. 203 mobilů, 150 stran, pouze 99 Kč

Již osmým rokem obsahuje Katalog mobilů krátké, stručné a přehledné recenze všech telefonů, které se v době prodeje Katalogu mobilů v Česku oficiálně prodávají, nebo se na trh právě chystají. Na jednom místě najdete informace o všech mobilech, se kterými se může reálně setkat. Součástí je také podrobný přehled množství parametrů.

Klepněte pro větší obrázek

I toto vydání Katalogu mobilů jaro/léto 2010 obsahuje inovace, graficky se zpřehlednily recenze, nová grafika pomůže snadnější orientaci. Kromě recenzí se v Katalogu nachází zajímavá mobilní témata a samozřejmě tipy ke koupi konkrétních telefonů. Katalog mobilů napomůže k tomu, že vyberete telefon, s nímž budete vy nebo vaši blízcí spokojeni.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Technické parametry, tipy ke koupi, minirecenze telefonů, to je jedinečný Katalog mobilů
 

Katalog Mobilů jaro/léto 2010 je v prodeji od 30. dubna 2010 za 99 Kč. Vaše postřehy a připomínky uvítáme ve fóru.

Předplatitelé Mobilit mohou získat 2× za rok Katalog mobilů zdarma ke svému předplatnému. Aktuální nabídku předplatného najdete zde. Využijte i bezplatnou předplatelskou linku 800 11 55 88, k předplatnému stále rozdáváme zajímavé dárky!

Zajímáte se více o iPhony a celý svět výrobků Apple? Kupte si nedávno vydaný Svět Apple, který se věnuje všemu, co firma s nakousnutým jablkem ve znaku vyrábí, od iPhonu, přes iPody až po MacBooky. Podrobný článek o něm jsme již vydali.

Klepněte pro větší obrázek 

Další článek: Nový Garmin Asus Nüvifone s Androidem do Evropy dorazí

Témata článku: Prodej, Nová grafika, Katalog, Léto, Mobil, Kat, Jar

Určitě si přečtěte