Katalog mobilů podzim/zima 2005 právě na stáncích

Chcete mít dokonalý přehled o všech aktuálně prodávaných mobilních telefonech? Pak si pořiďte speciál Mobilit - Katalog mobilů podzim/zima 2005. Najdete v něm recenze všech telefonů, které se do konce roku budou prodávat, velký přehled parametrů a řadu dalších užitečných informací.
Katalog mobilů podzim/zima 2005 právě na stáncích

Katalog mobilů chápeme jako speciální vydání časopisu Mobility. Vychází dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim. Ve spolupráci s výrobci se do něj snažíme dostat recenze všech telefonů, které u nás budou v daném pololetí prodávat.

Klepněte pro větší obrázek

Nejinak je tomu u letošního podzimního vydání. Oproti tomu jarnímu jsme zvýšili počet stran na 164. Tuto unikátní publikaci můžete koupit na stáncích s tiskem (za 99 Kč), případně s výraznou slevou na stánku Mobility Hall na Invexu. Předplatitelé Mobilit ho získají zdarma přímo do své poštovní schránky.

Recenze všech telefonů

Základem Katalogu mobilů jsou samozřejmě recenze mobilních telefonů. Protože se u nás prodává téměř 150 telefonů, museli jsme zvolit vhodnou délku recenzí. Většině telefonů jsme proto věnovali polovinu strany, na které najdete jednu až dvě fotky telefonu (čelní pohled a u véčkových mobilů také pohled na otevřený telefon), krátký infobox a typický displej ukazující způsob ovládání.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud se nám zdál nějaký telefon dostatečně důležitý, přidali jsme ke standardní recenzi větší počet obrázků - detailní záběry na telefon, fotku z vestavěného fotoaparátu a několik displejů.

Klepněte pro větší obrázek

Recenze jsou řazeny podle abecedy, aby se vám lépe vyhledávalo. Telefony jednotlivých výrobců jsou vždy sdruženy do jedné sekce, u které najdete informace o sídle výrobce, čísle jeho infolinky a také seznam distributorů a autorizovaných servisů.

Klepněte pro větší obrázek

Novinky a stařinky

O některých telefonech už teď víme, že se budou prodávat. Nemáme k nim ale podrobnější informace, neznáme přesnou cenu ani termín. Proto jsme je zařadili do sekce Novinky, ve které najdete přístroje mířící na český trh začátkem příštího roku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Co je staré, nemusí být špatné. Spousta zajímavých telefonů se dá koupit v nejrůznějších bazarech. Vybrali jsme několik nejzajímavějších a připravili pro vás Průvodce bazarovými telefony.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V tomto vydání jsme se rozhodli, že vás nebudeme unavovat stále stejnými nabíječkami a datovými kabely. Vybrali jsme opravdu jen to nejzajímavější příslušenství.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jako dárek získáte ke Katalogu mobilů velký přehled parametrů. Zabírá úctyhodných 36 stran a obsahuje nejen telefony, které se v současnosti prodávají, ale téměř všechny mobilní telefony, které se u nás v minulosti prodávaly.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Další užitečné informace

Dobře víme, že Katalog mobilů používáte, když si chcete koupit nový telefon. K záplavě recenzí jsme proto přidali spoustu informací, které se vám při výběru nového mobilu mohou hodit.

Mobily podle kategorií - u každé recenze najdete až osm ikonek, které určují, pro jakou skupinu uživatelů je tento telefon určený. Tímto způsobem označujeme novinky, telefony vhodné pro focení, přehrávání hudby, stylové mobily, mobily pro práci, začátečníky a naopak pokročilé uživatele.

Klepněte pro větší obrázek

Speciální funkce - operátoři přinášejí nové a nové služby, výrobci telefonů bývají často o krok pozadu. Proto jsme připravili přehled telefonů, které mají nějakou méně obvyklou funkci, například Push to talk.

Klepněte pro větší obrázek

Přehled výrobců - v současné době seženete v Česku mobilní telefony devíti výrobců. Pokud vás zajímá, co je ten který výrobce zač, a jak si stojí ve srovnání s ostatními, nevynechejte náš krátký přehled výrobců

Klepněte pro větší obrázek

Užitečný adresář - až se vypravíte na nákup nového telefonu, nebo naopak budete shánět servis pro opravu toho starého, jistě využijete náš adresář distributorů a autorizovaných servisů

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (11) Další článek: Sagem my300X: první na světě (test)

Témata článku: Ostatní, Mobil, Katalog, Podzim, Detailní záběr, Kat, Zima

Určitě si přečtěte