Kde bude za dva roky bydlet T-Mobile?

T-Mobile včera poklepal na základní kámen svého nového sídla. Podívejte se, jak bude mamutí budova za dvě miliardy vypadat.
Kde bude za dva roky bydlet T-Mobile?

Generální ředitel RadioMobilu včera spolu se zástupcem investora kladívkem poklepal na základní kámen k novému sídlu T-Mobilu. Zatím je to sice jen obludná díra v zemi, do konce příštího roku by v ní však měla vyrůst „největší administrativní budova určená pro jednu společnost v České republice“ - zkráceně T-Mobile Centrum.

Základní informace jste si mohli přečíst už včera v tiskové zprávě, dnes se můžete podívat na obrázky a přidám také několik dalších drbů, které v tiskovce nebyly.

Hlavně tam bude pořádné parkoviště!

RadioMobil je v současnosti „rozlezlý“ na čtyřech místech po celé Praze, a to je z pohledu vnitrofiremní komunikace velmi nešťastné. A tak se kousek od dálnice Praha-Brno, v pražských Roztylech, do konce roku 2003 objeví obrovský administrativní komplex, který bude patřit pouze T-Mobilu a do kterého se vejdou všechna odloučená pracoviště. Tedy až na výjimky v podobě některých technických zařízení, která je nutné zálohovat na více místech.

Vlastníkem budovy v hodnotě přibližně dvou miliard korun bude investor Sekyra Group a T-Mobile ji bude užívat formou dlouhodobého pronájmu. Součástí sídla bude také konferenční sál pro tři sta osob a školka pro děti zaměstnanců T-Mobilu. Pro zajímavost: objektem budou procházet čtyři kilometry chodeb, kanceláře bude uzavírat tisíc pět se dveří a celkem bude položeno na dva tisíce kabelů.

(Protože naše redakce nesídlí v Praze, oceňujeme také ohlašované velké parkoviště. Kdo se někdy snažil najít parkovací místo u současného sídla T-Mobilu v Londýnské ulici, ví, o čem mluvím.)

A teď už obrázky

I když je budova realisticky zasazena do okolního prostředí, jde pochopitelně o počítačovou vizualizaci.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Jestli by se vám líbilo pracovat v takové budově, můžete začít tady.

Diskuze (38) Další článek: Seznam.cz nově posílá loga

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, Vnitrofiremní komunikace, Základní kámen, Rok


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11