Kde bude za dva roky bydlet T-Mobile?

T-Mobile včera poklepal na základní kámen svého nového sídla. Podívejte se, jak bude mamutí budova za dvě miliardy vypadat.
Kde bude za dva roky bydlet T-Mobile?

Generální ředitel RadioMobilu včera spolu se zástupcem investora kladívkem poklepal na základní kámen k novému sídlu T-Mobilu. Zatím je to sice jen obludná díra v zemi, do konce příštího roku by v ní však měla vyrůst „největší administrativní budova určená pro jednu společnost v České republice“ - zkráceně T-Mobile Centrum.

Základní informace jste si mohli přečíst už včera v tiskové zprávě, dnes se můžete podívat na obrázky a přidám také několik dalších drbů, které v tiskovce nebyly.

Hlavně tam bude pořádné parkoviště!

RadioMobil je v současnosti „rozlezlý“ na čtyřech místech po celé Praze, a to je z pohledu vnitrofiremní komunikace velmi nešťastné. A tak se kousek od dálnice Praha-Brno, v pražských Roztylech, do konce roku 2003 objeví obrovský administrativní komplex, který bude patřit pouze T-Mobilu a do kterého se vejdou všechna odloučená pracoviště. Tedy až na výjimky v podobě některých technických zařízení, která je nutné zálohovat na více místech.

Vlastníkem budovy v hodnotě přibližně dvou miliard korun bude investor Sekyra Group a T-Mobile ji bude užívat formou dlouhodobého pronájmu. Součástí sídla bude také konferenční sál pro tři sta osob a školka pro děti zaměstnanců T-Mobilu. Pro zajímavost: objektem budou procházet čtyři kilometry chodeb, kanceláře bude uzavírat tisíc pět se dveří a celkem bude položeno na dva tisíce kabelů.

(Protože naše redakce nesídlí v Praze, oceňujeme také ohlašované velké parkoviště. Kdo se někdy snažil najít parkovací místo u současného sídla T-Mobilu v Londýnské ulici, ví, o čem mluvím.)

A teď už obrázky

I když je budova realisticky zasazena do okolního prostředí, jde pochopitelně o počítačovou vizualizaci.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Jestli by se vám líbilo pracovat v takové budově, můžete začít tady.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Rok, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34