Kdo bude starostou Oskarovy Řečice?

Spolu se včerejším spuštěním portálu Oskarena byla vyhlášena také volba starosty pomyslného městečka Oskarovy Řečice, který se tak stane posledním velkým Technoidem.
Kdo bude starostou Oskarovy Řečice?

Včerejšího dne - téměř přesně po roce - přizval Oskar ke spolupráci a testování nových produktů a služeb čtrnáct nových Technoidů, kteří vzešli z dotazníkové akce, která probíhala v několika posledních týdnech. Nově vybraní Technoidé se tak připojili k patnácti nejlepším a nejaktivnějším účastníkům projektu GPRS Forum. Technoidů má tedy být celkem třicet - jenže jeden schází.

Klepněte pro větší obrázek

Zbývající Technoid ještě totiž není znám - a právě o něm můžeme rozhodnout my všichni. O toto poslední místo nazvané Starosta Oskarovy Řečice se v několika následujících týdnech utká deset kandidátů.

Klepněte pro větší obrázek

Na adrese http://www.oskarena.cz se těchto deset finalistů bude ucházet o přízeň veřejnosti v rámci tohoto volebního boje ve fiktivním městečku Oskarova Řečice. Každý kandidát na starostu tak bude až do šestého listopadu odpovídat na devět otázek a úkolů, a my všichni budeme jejich výkony hodnotit prostřednictvím textovek, které se budou zasílat na telefonní číslo 777 011 010. Po každé otázce vypadne jeden soutěžící s nejmenším počtem hlasů. Vítěz, který nelítostný boj vyhraje a přežije i dáváté kolo, získá právo stát se tím třicátým, chybějícím technoidem.

Klepněte pro větší obrázek

Soutěž je však zajímavá i pro vás. V každé hlasovací textovce můžete napsat vedle kódu vybraného soutěžícího o váš tip na počet hlasů, které v daném kole přijdou. Pokud budete mít štěstí a nejvíce se přiblížíte skutečnému počtu, vyhrajete v každém kole mobilní telefon Nokia 3410.

Diskuze (12) Další článek: Fayn - umí Internet mluvit?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia 3410, Řeč, Oskar


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41