Kdo bude starostou Oskarovy Řečice?

Spolu se včerejším spuštěním portálu Oskarena byla vyhlášena také volba starosty pomyslného městečka Oskarovy Řečice, který se tak stane posledním velkým Technoidem.
Kdo bude starostou Oskarovy Řečice?

Včerejšího dne - téměř přesně po roce - přizval Oskar ke spolupráci a testování nových produktů a služeb čtrnáct nových Technoidů, kteří vzešli z dotazníkové akce, která probíhala v několika posledních týdnech. Nově vybraní Technoidé se tak připojili k patnácti nejlepším a nejaktivnějším účastníkům projektu GPRS Forum. Technoidů má tedy být celkem třicet - jenže jeden schází.

Klepněte pro větší obrázek

Zbývající Technoid ještě totiž není znám - a právě o něm můžeme rozhodnout my všichni. O toto poslední místo nazvané Starosta Oskarovy Řečice se v několika následujících týdnech utká deset kandidátů.

Klepněte pro větší obrázek

Na adrese http://www.oskarena.cz se těchto deset finalistů bude ucházet o přízeň veřejnosti v rámci tohoto volebního boje ve fiktivním městečku Oskarova Řečice. Každý kandidát na starostu tak bude až do šestého listopadu odpovídat na devět otázek a úkolů, a my všichni budeme jejich výkony hodnotit prostřednictvím textovek, které se budou zasílat na telefonní číslo 777 011 010. Po každé otázce vypadne jeden soutěžící s nejmenším počtem hlasů. Vítěz, který nelítostný boj vyhraje a přežije i dáváté kolo, získá právo stát se tím třicátým, chybějícím technoidem.

Klepněte pro větší obrázek

Soutěž je však zajímavá i pro vás. V každé hlasovací textovce můžete napsat vedle kódu vybraného soutěžícího o váš tip na počet hlasů, které v daném kole přijdou. Pokud budete mít štěstí a nejvíce se přiblížíte skutečnému počtu, vyhrajete v každém kole mobilní telefon Nokia 3410.

Diskuze (12) Další článek: Fayn - umí Internet mluvit?

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia 3410, Řeč, Oskar

Určitě si přečtěte