Kdy budeme znát vítěze?

20Lives je již definitivně za námi a hráče nyní čeká pár týdnů očekávání než se dozví jestli se právě oni nestali šťastným výhercem. Kdy dojde k vyhlášení výsledků?
Aktualizace: V zahraničí začalo vyhlašování výherců

Již několik málo dní před finálem jsem tuto otázku položil "Plavčíkovi", který v průběhu celé hry odpovídal na dotazy hráčů. Odpověď jsem obdržel několik hodin poté. Její znění mne ovšem neuspokojilo. Bylo v ní totiž, že ani sám plavčík v té době ještě o vyhlašování moc nevěděl (nebo nám to jen nechtěl říci?) a psal, že se to dozví až den před finálem, nebo až ve finálový den.

Počkal jsem tedy do dnešního dne a zeptal jsem se znovu. Odpověď přišla asi hodinu po mém dotazu a v ní jsem se mohl dočíst datum kdy dojde k vyhlášení výherců a jakou formou. Nebudu vás dále napínat. Ono datum je 4/5 listopadu a výsledky budou na stránkách hry (www.nokia.com/20Lives). Zda-li ovšem dojde skutečně k vyhlášení výherců v daném termínu je ve hvězdách. Z osobní zkušenosti z Nokia Game mohu říci, že Nokia termín na vyhlášení výsledků snad ještě nikdy nedodržela.

Ptal jsem se ovšem ještě na jednu věc a to jestli budou u výherců napsány i jejich slogany, aby všichni hráči věděli jaké slogany byly opravdu nejlepší. Na tento dotaz jsem odpověď nedostal. Osobně si ovšem myslím, že výherní slogany napsány nebudou, protože by poté mohlo docházet k velkým diskuzím, v nichž by hráči tvrdili, že právě ten jejich slogan je ten nejlepší a ten co vyhrál je v podstatě trapný atd.

Zde přikládám originální znění emailů, které jsem si s plavčíkem na toto téma psal:

Dobry den,
chtel bych se zeptat, jestli bude po skonceni hry vyhlasen na internetu seznam vyhercu a pripadne i jejich slogany, nebo jestli bude kazdy vyherce informovan jen individualne. A jeste kdy by tak priblizne mohlo dojit k oznameni vyher.
Predem dekuji za odpoved kabakov

Ahoj,
 
Zatiaľ nemám na toto odpoveď, budem to vedieť asi tak zajtra, pozajtra.
 
Tvoj lifeguard_cs


Dobry den,
vite jiz jaka bude situace s vyhlasenim vyher? Sice po odehrani finale bylo napsano ze vyherci budou znami behem par tydnu, ale stale jeste nevime, jestli budou vyhlaseni i na internetu spolecne se svymi slogany, nebo jestli budou jen osobne kontaktovani a ostatni hraci se vubec nedozvi, ze vyhry jiz byly rozdeleny.
Predem dekuji za odpoved kabakov

Ahoj,
 
Víťazi budú oznámení na stránke
www.nokia.com/20Lives  4/5 listopadu.
 
Tvoj lifeguard_cs

 


Aktualizace: V uplynulých dnech začalo kontaktování výherců v několika zemích. Jako první přišla na řadu Francie, poté Španělsko a nyní jsou kontaktováni výherci z Velké Británie. Vypadá to, že si letos Nokia dala s vyhlášením výherců naspěch a asi dodrží i termín, který je napsán v článku a to, že my budeme znát výherce do 5. listopadu.

Diskuze (2) Další článek: Toshiba má patent: vibrační vyzvánění regulované podle sílu stisku

Témata článku: Vítěz

Určitě si přečtěte