Když chcete data, nemusí jich být moc. Datamanie je zpět se dvěma tarify!

Datamanie.cz je projekt společnosti O2, který v srpnu zaujal nevídanou nabídkou 100 GB za 300 Kč měsíčně. Pak se chvíli nic nedělo, ale teď je Datamenie zpět se dvěma předplacenými tarify. Oba jsou orientovaná hlavně na data, ale dá se s nimi i volat (4,90 Kč/min.) a posílat SMS (1,90 Kč).

Datové balíčky se obnovují po 30 dnech, logicky tedy musíte mít dostatečný kredit. Tarif Data základ nabízí  2 GB a stojí 199 Kč. Vyšší tarif Data pro náročné obsahuje 7 GB za 299 Kč.

Karty je možné objednat výhradně na datamanie.cz, zásilku vám zdarma přiveze PPL. K nové kartě dostanete bonus v podobě kreditu 50 Kč, jinak jde o běžnou předplacenku O2, takže můžete pobírat výhody programu Odměna za dobití.

Diskuze (49) Další článek: Amazfit uvedl hodinky Pop Pro a GTS 2 mini. Čtvercový displej se vrací do módy

Témata článku: O2, Tarify a mobilní služby, Předplacené karty, SMS, Kredit, Datamanie, PPL, Datový balíček, Tarif, Data


Určitě si přečtěte

RECENZE: Apple iPhone 12 – rozumná volba pro budoucnost

RECENZE: Apple iPhone 12 – rozumná volba pro budoucnost

** Apple iPhone 12 se po letech vrací k hranatému designu ** Opravuje hlavní nedostatky a s 5G se připravuje na budoucnost ** S lepší výbavou i vyšší cenou má ještě blíže k Pro modelu

Martin Miksa | 215

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Jan Láska | 15