Když do Sazky, tak jedině s dobíjecí kartou

Pokud jste uživateli předplacené služby Twist, můžete vyzkoušet pohodlnější dobíjení u terminálů Sazky pomocí dobíjecí karty. Vysvětlíme vám, kde získáte dobíjecí kartu a jak samotné dobíjení probíhá.
Když do Sazky, tak jedině s dobíjecí kartou

noKlepněte pro větší obrázek

Když v dubnu spustil T-Mobile dobíjení pomocí terminálů Sazky, bylo uživatelům předplacenky Twist hned lépe, neboť počet možných dobíjecích míst se rázem rozrostl o téměř šest tisíc dalších. Nyní přichází s novinkou, která má dobíjení u terminálů Sazky výrazně ulehčit. Jestli se to podaří, ukáže až čas.

Tahejte karty z rukávu

Dosud jste museli pracně vyplňovat dobíjecí kupón. Ne, že by to byla až taková vyčerpávající  záležitost, ale člověka to zbytečně zdržuje. Nyní stačí podat obsluze vaši dobíjecí kartu a zvolit dobíjenou částku. Dobíjecí kartička bude totiž obsahovat čárový kód, jenž bude ukrývat vaše telefonní číslo. Není nám nyní známo, zda se bude jednat o plastovou kartičku, nebo papírovou. Každopádně vše ostatní zůstane u Sazky při starém – za kredit budete platit hotově, nabíjená částka v hodnotě dvě stě korun nebude prodlužovat platnost kreditu a maximální možná hodnota dobíjeného kreditu zůstává na hranici 9 999 Kč. Po dobití obdržíte stvrzenku a potvrzující textovku – rovněž žádná změna.

Jak se k tomu dostat

Dobíjecí kartu obdrží všichni noví zákazníci přímo v balení s telefonem. Stávající zákazníci budou muset navštívit značkovou prodejnu T-Mobile, kde si kartu vyzvednou – nutno podotknout, že zcela zdarma.

Pokud byste potřebovali zjistit nejbližší terminál Sazky, využijte k tomu služeb T-Mobile Navigátor. V položce Universal zadejte klíčové slovo SAZKA a počet adres, které chcete zobrazit. V příchozí textovce (za každou je účtováno 2,10 Kč) obdržíte seznam adres.

Diskuze (19) Další článek: Program pro jednoduché přečíslování zdarma

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Karta

Určitě si přečtěte