Když někomu kopačky, tak jedině mobilem!

Máte nápadníka, který vám leze na nervy? Namáte dostatek odvahy říci mu (jí) pravdu přímo do očí? Tak právě pro vás by mohla být elegantním řešením Kopačková linka!
Když někomu kopačky, tak jedině mobilem!

Klepněte pro větší obrázekS poprázdninovým návratem do školních škamen či pracovního procesu se můžete dostat do velmi nezáviděníhodné situace - vaše letní láska na několik vlahých večerů vás stále pronásleduje a není se ochotna smířit se svým osudem? Jestli je tomu tak, máte skutečně problém.

Ti bezohlednější z nás takhle dotěrného nápadníka odkáží patřičně razantně do příslušných mezí, ti slušnější učiní poněkud diskrétněji a o pomoc požádají třeba přítele či kolegu. Lepší to mají obyvatelé Irska či čtrnácti vybraných amerických měst. Zde totiž funguje takzvaná Kopačková linka.

Že jste o ní ještě nikdy neslyšeli? Není se co divit, protože v našich krajích ji doposud nikdo neprovozuje - přitom se jedná o poměrně zajímavý nápad. Vše, co k jejímu využití potřebujete, je dát nechtěnému nápadníkovi místo svého mobilního čísla právě číslo této odmítací služby.

Natěšený potencionální partner však dostane po vytočení čísla získaného od předmětu svého obdivu poměrně chladnou sprchu - automat mu totiž řekna tato slova:

“Osoba, která ti dala toto číslo nechce, abyste znali její mobilní telefon. Možná prostě jen nejste jeho nebo její typ. Možná jste moc malí, tlustí, oškliví, pitomí, nudní, arogantní nebo jste prostě úplně k ničemu. Možná vám také jen smrdí z pusy, potíte se nebo dokonce obojí. Možná z vás vyzařuje nepříjemný pocit, že otravně dolejzáte. Možná je schůzka s vámi asi tak lákavá, jako hrát na přeskakovanou s jednorožcem.”

No uznejte, pokud ani po tomto “vyznání” obtěžovatel neuzná svoji chybu a nevyklidí tak kolbiště, jedná o skutečně ztracený případ a je mi vás skutečně líto. Budete totiž na něj muset vyzrát úplně, ale úplně jinak - například pozvat si pár přátel s lechce východním přízvukem či mu dohodit svoji (svého) kolegu či kolegyni. Ať již tak či onak, určitě těmto nešťastníkům v diskusním fóru pod článek poradíte, jak se nechtěného obdivovatele zbavit. Nebo začne někdo z vás provozovat také Kopačkovou linku?

Diskuze (14) Další článek: Budoucnost mobilů bude bSquare?

Témata článku: Ostatní, Mobil

Určitě si přečtěte