Když přestávají sloužit smysly, je tu Swissvoice. Podobné mobily nevyrábí nikdo na světe

V uplynulých týdnech jsme testovali smartphone Doro určený seniorům. Jsou to přístroje skvěle uzpůsobené uživatelům se specifickými potřebami. Na veletrhu MWC jsme si prohlédli telefony švýcarské značky Swissvoice, která ke stejnému úkolu přistupuje zase trošku jinak.

Také Svissvoice C50s má nabíjecí dok, ale myšlenku posouvá o stupeň dále.  Přímo v doku se dá telefon ovládat (všimněte si tlačítek Aplikace, Domů a Zpět přímo pod displejem) a díky hlasitému reproduktoru nemusíte mobil vzít do ruky.

Smartphony Doro je možné kompletně spravovat na dálku přes internet, a také v tomhle jde Swissvoice o krok dál. Nemusíte totiž mít počítač, o babiččin mobil se postaráte z mobilní aplikace ve svém mobilu.

Jmenovaný Svissvoice C50s na webu firmy ještě nehledejte, světová premiéra prý teprve proběhne, ale telefony jsou hotové a v Barceloně jsme si je mohli vyzkoušet. Fungují skvěle. A nejde pouze o jediný model, v galerii najdete více zajímavých kousků, jimž podobné nikdo jiný na světě nevyrábí.

Swissvoice, to nejsou jen senioři, ale i elegance a moderní design:

Speciál: Mobile World Congress 2018

Mobile World Congress je veletrh, který se každý rok v únoru koná v Barceloně. Je zaměřený na mobilní technologie, telefony, síťový a operátorský byznys.

Výrobci telefonů v Barceloně pravidelně představují novinky. Na letošním MWC 2018 je to zejména: Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ • nové telefony Nokia, třeba vysouvací Nokia 8110 • Sony XZ2 Compact • řada Alcatel

Diskuze (1) Další článek: Fotomobily mají nového krále. Galaxy S9 převálcoval Pixel a je na špičce žebříčku DxO

Témata článku: Mobilní aplikace, Smartphony, Pro seniory, Telefony, MWC Barcelona 2018, Barcelona, SwissVoice, Podobný mobil, Smysl, MWC, Zajímavý kousek, Jediný model, Nabíjecí dok, Senior, Telefon, Specifická potřeba, Aplikace, Mobil, Světová premiéra, Moderní design, Dům, Hlasitý reproduktor, Stejný úkol, Dok, Uplynulý týden


Určitě si přečtěte