Když začínáte s mobilem...

Pokud stále nemáte mobilní telefon nebo uvažujete o novém, pomůže vám naše nová sekce, která shrnuje nejdůležitější příspěvky na Mobilmanii.
Když začínáte s mobilem...
Pokud stále nemáte mobilní telefon nebo uvažujete o novém, pomůže vám naše nová sekce, která shrnuje nejdůležitější příspěvky k tomuto tématu na Mobilmanii. Tato stránka se také zobrazí vždy, když v prohlížeči zadáte adresu start.mobilmania.cz.

Předplacené karty – Go, Twist a Oskarta

Srovnání předplacených karet, výhod, nevýhod, cen za volání a dostupných služeb:

Ceny předplacených sad a dárky k Vánocům:

Návody a tipy:


Jakou vybrat mobilní službu

Porovnání mobilních služeb, jak předplacených karet, tak tarifů – služba, v níž si sami zvolíte, co potřebujete a Mobilmania.cz vám najde tu nejlepší volbu.

Důležité články:


Jaký vybrat mobil

Srovnávací databáze mobilů – vyberte si, co po mobilu požadujete a Mobilmania.cz vám najdete nejlepší přístroje. Mobily můžete srovnávat i vedle sebe – přímo z titulní strany políčcích pod mozaikou si vyberte až tři modely, u kterých vám Mobilmania zobrazí s technické parametry a obrázky.

Zásadní články:

Jak koupit opotřebovaný mobil:


Tipy a triky pro mobily:

A co když všechny zaručené tipy a triky selžou nebo máte problém s mobilem? Zkuste zavolat do servisu nebo zkusit infolinky operátorů. Co všechno můžete dělat, když si nevíte rady s mobilem.


Jak používat GSM bankovnictví

Chcete mít také banku v mobilu a nevíte jak na to? Poradíme vám:

Během dne umístíme odkaz na tuto stránku do horní lišty, takže bude neustále přístupná. Obsah stránky se bude neustále rozšiřovat a hierarchizovat, veškeré informace se budeme snažit udržet co nejaktuálnější. Tato stránka se také zobrazí vždy, když v prohlížeči zadáte adresu start.mobilmania.cz.

Diskuze (3) Další článek: Jak na hlasovou schránku Oskara I

Témata článku: Mobil, Servisní kód


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15