Ke každému mobilu vlastní telefonní budku

Na ulici nemáte na telefonování klid, pořád vás něco ruší a naopak je nepříjmené, když někdo slyší vás. Řešením může být převratný vynález - mobilní telefonní budka.
Ke každému mobilu vlastní telefonní budku

Americký podivín Nick Rodrigues, zabývající se mimo jiné nevšedními vynálezy, vymyslel způsob, jak při telefonování na ulici nebýt rušen okolím. Námětem k jeho vynálezu byly klasické telefonní budky, ve kterých má člověk k telefonování klid a soukromí. Při volání s mobilním telefonem je však o toto pohodlí přicházíte. Samozřejmě, s mobilem si můžete zalézt i do telefonní budky, ale ta není vždy k dispozici. Nebylo by tedy lepší mít telefonní budku neustále s sebou?

Klepněte pro větší obrázek 

Nick si myslí, že ano. A proto vynalezl mobilní telefonní budku. Ta vám zaručí soukromí a klid při telefonování, které si můžete dopřát i za chůze. Budka není plnohodnotná, vzhledem k mobilnosti byla zachována její nejpodstatnější část. Skryta před rušivým okolím zůstává jen hlava.

Budka se dá jednoduše složit a nosí se stále připravena ve speciálním držáku na zádech. Ve složeném stavu zabírá jen minimum místa a je velice lehká, takže vás nějak příliš nezatíží. V konstrukci, která se nosí stejně pohodlně, jako běžný batoh, máte budku schovanou a díky speciálnímu mechanismu neustále připravenou k použití. Jednoduchým, rychlým pohybem paží lze budku rozložit a nasadit na hlavu. Komora přitom zůstává stále připevněna ke konstrukci držáku na vašich zádech, takže pohyb hlavou máte naprosto volný.

Minibudka má průhledné stěny, abyste se mohli bezpečně telefonovat i za chůze. Design je podobný klasickým telefonním budkám.

Klepněte pro větší obrázek 

Autor vynálezu si ho nemůže vynachválit a běžně ho používá každý den. Přesvědčit se o tom můžete ve videoukázce, kde také uvidíte, jak snadná je obsluha této mobilní telefonní budky. Reakce lidí jsou prý většinou pozitivní, někteří vynález považují za dobrý vtip, ale mnozí by jej sami rádi využívali. Autor však chce také upozornit na skutečnost, že telefonovat si s přáteli a rodinou kdekoli na veřejnosti je nezdvořilé. Každý by si podle jeho názoru měl udělat čas a najít si alespoň částečné soukromí pro takové telefonáty.

Zatím se žádný z výrobců mobilního příslušenství neodhodlal tento vynález zařadit do svého výrobního programu. Možná je to ale škoda. Nejen, že vám tento převratný vynález zaručí tolik potřebný klid při telefonování, ale nahradí vám také deštník.

Témata článku: Příslušenství

10 komentářů

Nejnovější komentáře

  • petr 12. 2. 2005 23:24:00
    to vymyslel magor už vidím jak chodím s igelitem na hlavě
  • hattori.hanzo, hattori.hanzo 16. 1. 2005 23:43:18
    Myslím že by se to tím pádem dalo taky využít kdyby mi někdo chtěl dát do...
  • jencus, jencus 16. 1. 2005 20:55:48
    to by me zajimalo jak by to rozlozil v precpany tramvaji
Určitě si přečtěte

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

** Chytrý adaptér do zásuvky poslouží jako osobní cloud ** Pomocí webové kamery získáte dálkový dohled ** Mobilní aplikace umožní rychlý přístup na disk, flasku nebo webovou kameru

20.  7.  2017 | Michlovský Jakub | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení