Keynote bude už za týden! Ale iPhone 12 je s otazníkem…

Dlouho se spekulovalo o tom, zda se vůbec letos uskuteční tradiční zářijová keynote, kdy bude a v jaké podobě. Teď máme jasno. Apple rozeslal pozvánky, akce začne v úterý 15. září v 19 hodin našeho času. Vysílat se bude z Apple Parku, ale pravděpodobně bez diváků přímo na místě.

Očekává se hlavně premiéra řady iPhone 12, ale nad tou visí otazníky. Už dříve Apple uvedl, že letošní telefony přijdou se zpožděním. Je tedy možné, že za týden dostaneme Apple Watch Series 6 a nový iPad Air s tím, že iPhony přijdou za dalších pár týdnů. Nebo je Apple představí rovnou, ale prodávat se začnou se zpožděním. Představení hodinek by podporoval i slogan události: Time flies (čas letí).

I tentokrát má grafika skrytý smysl, malý Easter Egg. Když na iPhonu či iPadu poklepete na jablečné logo v pozvánce, začne se animovat v rozšířené realitě.

Diskuze (8) Další článek: Samsung odstartoval betu One UI 3. Do mobilů se dostane s Androidem 11

Témata článku: Apple, iPhone, Apple Watch, Keynote, iPad, Apple Park, Živý přenos, Online přenos, Premiéra, Zpoždění, Tim Cook, Apple iPhone 12, Pozvánka, Apple Watch Series, Easter Egg, Otazník, Týden


Určitě si přečtěte