Klávesnice pro exibicionisty

Příslušenství pro mobilní telefony nemusí plnit jen praktické funkce, ale může podpořit váš životní styl. Následující klávesnice jsou vhodné pro všechny diskofily a lidi žijící nočním životem.
Klávesnice pro exibicionisty

Buďte jedineční

Přemýšlíte, čím byste se odlišili od davu majícího telefony značky Nokia. Čím vyšperkovat své mobilní miláčky? Proč nezkusit barevnou blikající klávesnici.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 3310

Jako na kolotočích

Flash keyboard vás potěší při každém příchozím hovoru a také v jeho průběhu. Bude blikat několika barvami v náhodném pořadí a rytmu. Pokud nevlastníte telefon s vibracemi, oceníte její blikání jako spolehlivý alarm při vypnutém vyzvánění. Výhodou celého zařízení je jeho snadná montáž v telefonu. Kontakty lisovaného spoje jednoduše umístíte na odhalené kontakty pod baterií.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 8310

Blikající klávesnice vypadá efektně, i když s notným nádechem kýče. Každopádně se připravte na to, že vaše obecenstvo bude s podivem sledovat, co se vám s telefonem děje. Tenhle typ klávesnice trpí bohužel často jedním neduhem - píše se na ni hůře než na originální klávesnici. Cena blikající klávesnice se pohybuje od 600 do 1000 korun podle typu telefonu.

Co si myslíte o blikajícím příslušenství pro mobilní telefony?

Diskuze (27) Další článek: Víme, jak se budou u T-Mobilu jmenovat současné tarify Paegasu

Témata článku: Nokia, Klávesnice, Nokia 3310, Nokia 8310

Určitě si přečtěte