Kolik stojí volání do hlasové schránky?

Ceník není jednotný pro všechny operátory, sazba je ovšem zpravidla nižší než za běžné hovory.
Kolik stojí volání do hlasové schránky?
Cena za volání do hlasové schránky není jednotná pro všechny mobilní operátory či jejich tarifní programy nebo předplacené karty. Tato cena je však v jejich cenících a lze ji nalézt i na internetových stránkách operátorů. Zjistit ji můžete také zavoláním na informační linky.

Když voláte ze svého mobilního telefonu, je tato cena téměř vždy nižší než v případě normálního volaní na jiné telefonní číslo.

Pokud voláte do hlasové schránky v jiné mobilní síti, budete platit stejnou cenu, jako byste v tomto případě platili při volání na jiné telefonní číslo v této síti.

Voláte-li z normálního telefonu, budete platit přibližně 10 Kč za každou minutu hovoru. Přesněji jde o jeden tarifní impulz (2,60 Kč z domácího či firemního telefonu, 3 Kč z telefonního automatu) za každých přibližně 15 sekund.

Při volání ze zahraničí zaplatíte tolik, kolik by stál stejný hovor do České republiky – v závislosti na tom, jakým způsobem voláte (ze svého mobilního telefonu při roamingu, z telefonního automatu, z telefonu v hotelovém pokoji).

Témata článku: Ostatní


komerční sdělení

Komerční sdělení