Komplet: nejvýhodnější tarif EuroTelu i s mobilem

Tarif EuroTel Komplet je jeden z nejvýhodnějších tarifů EuroTelu. Za čtyři a půl tisíce máte mobil Siemens C35i a všechny výhody tarifu. Navíc se kvůli tomu nemusíte upisovat na dva roky.
Komplet: nejvýhodnější tarif EuroTelu i s mobilem
Tarif EuroTel Komplet je jeden z nejvýhodnějších tarifů EuroTelu. Za čtyři a půl tisíce máte mobil Siemens C35i a všechny výhody tarifu. Navíc se kvůli tomu nemusíte upisovat na dva roky.

Nenápadný silák

Jako malá šedá myška uniká pozornosti nás všech jeden z nejvýhodnějších tarifů společnosti Eurotel balík Komplet. Za míň, než kolik utratíte za většinu předplacených sad Go, získáte dobrý mobilní telefon Siemens C35i (pokud jej nechcete, můžete sáhnout po staré Nokii 5110).

Nový mobilní telefon tedy stačí pouze nabít a můžete telefonovat – máte k dispozici celých šedesát minut hovorného zdarma, za které zaplatíte jen 310 korun měsíčně (za stejné peníze máte u Paegasu jen 20 minut). Minuty zdarma můžete využít při volání na jakýkoli telefon v České republice, tedy i na mobily ostatních operátorů.

Po provolání volných minut již platíte více než ostatní – ceny hovorného jsou v zhruba o korunu vyšší než u předplacených karet nebo tarifů ostatních operátorů. Oproti předplacenkám však máte další výhodou – s přehlédnutím nového Fun Go – levné textovky. Za odchozí SMS zaplatíte jen dvě koruny na rozdíl od 3,30 na Go.

Předplacenka s výhodou tarifu?

Další výhodou Kompletu je neexistence časově omezené smlouvy o používání služeb – s Eurotelem uzavřete pouze smlouvu na dobu neurčitou, od které můžete kdykoli odstoupit a přejít třeba ke konkurenčnímu operátorovi; máte nedotovaný telefon, který Eurotel zdarma odblokuje.

Využívat také můžete všech výhod tarifního programu – přímý roaming při cestách do zahraničí nebo platbu inkasem z běžného účtu (na tu však nemůžete získat slevu 60 Kč jako u ostatních tarifů). Využívat také můžete rychlých datových přenosů prostřednictvím GPRS i HSCSD technologií, o kterých si s předplacenou sadou můžete zatím nechat jenom zdát.

Celý Eurotel Komplet pořídíte i s mobilním telefonem (Siemens C35i nebo Nokia 5110) za 4495 korun. Pro srovnání: jen aktivační poplatek při pořízení dotovaného mobilního telefonu činí u EuroTelu 3864 korun, a to se musíte upsat na dva roky!

Ceny za volání

Komplet Cena v Kč s DPH
Měsíční paušál 309,75 Kč
Měsíční paušál při platbě inkasem 309,75 Kč
Volné minuty / Volné minuty při platbě inkasem 60
SMS zdarma / SMS zdarma při platbě inkasem 0
Do sítě EuroTel (špička) 7,25 Kč
Do sítě EuroTel (mimo špičku) 4,10 Kč
Do sítě Paegas (špička) 10,40 Kč
Do sítě Paegas (mimo špičku) 7,25 Kč
Do sítě Oskar (špička) 10,40 Kč
Do sítě Oskar (mimo špičku) 7,25 Kč
Do pevné sítě (špička) 10,40 Kč
Do pevné sítě (mimo špičku) 7,25 Kč
SMS 2,10 Kč
WAP 2,10 Kč
Záznamová služba 2,10 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně 5% DPH; špička (Po–Pá 8:00–16:00)

Stučně a jednoduše

Tarifní program Eurotel Komplet, jehož součástí je i nedotovaný mobilní telefon Siemens C35i nebo Nokia 5110, je docela neprávem opomíjen. Jeho výhodnost výhodnost oproti ostatním tarifům EuroTelu je neoddiskutovatelná. To se ostatně budete moci přesvědčit příští týden, kdy zveřejníme srovnání všech tarifů EuroTelu.

Zcela jistě se jedná o nejvýhodnější tarif Eurotelu, jehož jedinou vadou na kráse je poněkud dražší volání po spotřebování volných minut. Není příliš výhodný pro náruživé telefonisty, kteří bez mobilu neudělají ani ránu, ale spíš pro běžné uživatele mobilních telefonů, kteří provolají nejvýše hodinu měsíčně a kteří nechtějí předplacenou kartu (kvůli nemožnosti aktivace některých služeb) nebo se příliš dlouho vázat na jednoho operátora koupí dotovaného telefonu.

Diskuze (23) Další článek: Výhodnost předplacených karet končí?

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Siemens C35i, Komplet, Tarif, Mobil, Euro

Určitě si přečtěte