Komplet: nejvýhodnější tarif EuroTelu i s mobilem

Tarif EuroTel Komplet je jeden z nejvýhodnějších tarifů EuroTelu. Za čtyři a půl tisíce máte mobil Siemens C35i a všechny výhody tarifu. Navíc se kvůli tomu nemusíte upisovat na dva roky.
Komplet: nejvýhodnější tarif EuroTelu i s mobilem
Tarif EuroTel Komplet je jeden z nejvýhodnějších tarifů EuroTelu. Za čtyři a půl tisíce máte mobil Siemens C35i a všechny výhody tarifu. Navíc se kvůli tomu nemusíte upisovat na dva roky.

Nenápadný silák

Jako malá šedá myška uniká pozornosti nás všech jeden z nejvýhodnějších tarifů společnosti Eurotel balík Komplet. Za míň, než kolik utratíte za většinu předplacených sad Go, získáte dobrý mobilní telefon Siemens C35i (pokud jej nechcete, můžete sáhnout po staré Nokii 5110).

Nový mobilní telefon tedy stačí pouze nabít a můžete telefonovat – máte k dispozici celých šedesát minut hovorného zdarma, za které zaplatíte jen 310 korun měsíčně (za stejné peníze máte u Paegasu jen 20 minut). Minuty zdarma můžete využít při volání na jakýkoli telefon v České republice, tedy i na mobily ostatních operátorů.

Po provolání volných minut již platíte více než ostatní – ceny hovorného jsou v zhruba o korunu vyšší než u předplacených karet nebo tarifů ostatních operátorů. Oproti předplacenkám však máte další výhodou – s přehlédnutím nového Fun Go – levné textovky. Za odchozí SMS zaplatíte jen dvě koruny na rozdíl od 3,30 na Go.

Předplacenka s výhodou tarifu?

Další výhodou Kompletu je neexistence časově omezené smlouvy o používání služeb – s Eurotelem uzavřete pouze smlouvu na dobu neurčitou, od které můžete kdykoli odstoupit a přejít třeba ke konkurenčnímu operátorovi; máte nedotovaný telefon, který Eurotel zdarma odblokuje.

Využívat také můžete všech výhod tarifního programu – přímý roaming při cestách do zahraničí nebo platbu inkasem z běžného účtu (na tu však nemůžete získat slevu 60 Kč jako u ostatních tarifů). Využívat také můžete rychlých datových přenosů prostřednictvím GPRS i HSCSD technologií, o kterých si s předplacenou sadou můžete zatím nechat jenom zdát.

Celý Eurotel Komplet pořídíte i s mobilním telefonem (Siemens C35i nebo Nokia 5110) za 4495 korun. Pro srovnání: jen aktivační poplatek při pořízení dotovaného mobilního telefonu činí u EuroTelu 3864 korun, a to se musíte upsat na dva roky!

Ceny za volání

Komplet Cena v Kč s DPH
Měsíční paušál 309,75 Kč
Měsíční paušál při platbě inkasem 309,75 Kč
Volné minuty / Volné minuty při platbě inkasem 60
SMS zdarma / SMS zdarma při platbě inkasem 0
Do sítě EuroTel (špička) 7,25 Kč
Do sítě EuroTel (mimo špičku) 4,10 Kč
Do sítě Paegas (špička) 10,40 Kč
Do sítě Paegas (mimo špičku) 7,25 Kč
Do sítě Oskar (špička) 10,40 Kč
Do sítě Oskar (mimo špičku) 7,25 Kč
Do pevné sítě (špička) 10,40 Kč
Do pevné sítě (mimo špičku) 7,25 Kč
SMS 2,10 Kč
WAP 2,10 Kč
Záznamová služba 2,10 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně 5% DPH; špička (Po–Pá 8:00–16:00)

Stučně a jednoduše

Tarifní program Eurotel Komplet, jehož součástí je i nedotovaný mobilní telefon Siemens C35i nebo Nokia 5110, je docela neprávem opomíjen. Jeho výhodnost výhodnost oproti ostatním tarifům EuroTelu je neoddiskutovatelná. To se ostatně budete moci přesvědčit příští týden, kdy zveřejníme srovnání všech tarifů EuroTelu.

Zcela jistě se jedná o nejvýhodnější tarif Eurotelu, jehož jedinou vadou na kráse je poněkud dražší volání po spotřebování volných minut. Není příliš výhodný pro náruživé telefonisty, kteří bez mobilu neudělají ani ránu, ale spíš pro běžné uživatele mobilních telefonů, kteří provolají nejvýše hodinu měsíčně a kteří nechtějí předplacenou kartu (kvůli nemožnosti aktivace některých služeb) nebo se příliš dlouho vázat na jednoho operátora koupí dotovaného telefonu.

Témata článku: Operátoři, O2, EU, Siemens C35i

23 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Eva 17. 7. 2001 19:15:43
  Klucu fakt jste mě rozpálili. Kdo by chtěl .........?
  Eva.
 • eminem 17. 7. 2001 19:15:43
  A melem, nemelem a melem nemelem a porad tu svou pisnicku rozjetou :-))))
 • RedBaron 17. 7. 2001 19:15:43
  Jo, po zkusenostech s Oskarem jsem odsouzenej rad a porad musim opakovat...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení