Komutel: volejte pro dobrou věc a za dobré peníze

Jsou pro vás všechny ty opěvované neomezené tarify příliš drahé? Mrkněte na nabídku virtuálního operátora Komutel, zaměřuje se na výrazně nižší útraty.
Komutel: volejte pro dobrou věc a za dobré peníze

Do bobtnajícího klubu českých virtuálních operátorů se hlásí Komutel (komutel.cz). V nabídce má tři klasické měsíční paušály jako podle staré školy, ale ceny jsou naštěstí ze školy nové. Komutel se na spolupráci domluvil s virtuálním operátorem 99mobile, který je skrze GTS zapojen do sítě T-Mobile. Komutel je tedy virtuálním operátorem čtvrtého gardu, v tiskové zprávě se označuje jako oficiální prodejce tarifů od 99mobile pro jižní Moravu.

Klepněte pro větší obrázek
Struktura nových tarifů se vysmívá drahým flatům, zaměřuje se na uživatele s výrazně nižší útratou.
Klepněte pro větší obrázek 
Nabídka mobilního internetu. Hlasový tarif lze změnit ke konci zúčtovacího období, datové tarify lze dokoupit kdykoliv, nezávisle na hlasovém tarifu.

Komutel přichází s prvkem, který jinde nenajdete – dobročinnost. Část peněz, které operátorovi pošlete, poputuje na dobrou věc. Můžete si vybrat, jestli podpoříte opuštěná zvířata, děti z SOS vesniček, výsadbu ovocných stromů v Bílých Karpatech, nebo mladé sportovce. Když o to komunita projeví zájem, mohou vzniknout nové skupiny. „Může se stát, že vznikne komunita Volám a podporuji Kometu,“ řekl Petr Novák, ředitel společnosti Komutel.

Diskuze (57) Další článek: Apple iOS7: postřehy vývojářů

Témata článku: Virtuální operátoři, Peníze, Pen, Oficiální prodejce, Vole, Věc


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31