Konečně všechny SIM karty pohromadě!

Patříte mezi ty, kteří mají dvě a více SIM karet? Pak jste se ale určitě setkali s problémem, kam dát přebytečné SIM karty, když v mobilu již není místo. Právě tento problém je již vyřešen! Více informací se dozvíte v našem článku.
Konečně všechny SIM karty pohromadě!

Bylo nás pět

Celé řešení spočívá v naprosto jednoduchém konceptu plastové karty o velikosti běžné platební karty a o tloušťce přibližně tří kreditek, přesněji se jedná o rozměry 2,8×55×86 mm (vך×d). Do obalu se vejdou celkem 4 SIM karty. A jak to celé funguje? SIM karta se do plastové karty prostě jen zastrčí čipem dolů a je to.

Klepněte pro větší obrázek

SIM karty nejdou z obalu nijak vysypat, a to ani hrubým násilím. Celý obal má pak další výhodu i v tom, že čip SIM karty chrání proti případnému mechanickému poškození a také brání případnému přelomení SIM karty v kapse apod. Celý obal na SIM karty pak můžete dát do peněženky do prostoru pro platební kartu a můžete jít. Tato novinka byla představena na letošním veletrhu Ampér 2002 a je v prodeji teprve několik dní. K dispozici je v několika desítkách barev, přičemž další barvy a vzory se teprve chystají. Výrobce má na tento výrobek dokonce i celosvětový patent.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Otázka do diskuse: líbí se vám toto zařízení? Má praktické využití? Kde nosíte vaše SIM karty?

Ve zkratce:

  • Obal na 4 SIM karty
  • Výrobce: Oreo Praha, s. r. o.
  • Maloobchodní cena: 20 Kč (včetně DPH)
  • Kontakt: www.oreopraha.com
Diskuze (86) Další článek: Mít ruce „free“ nebo „ne-free“?

Témata článku: Ostatní, SIM, Karta

Určitě si přečtěte