Konečně zajímavý endgame! V pokémon Go můžete nově vyzvat bosse Giovanniho

Mobilní hra Pokémon Go ve své nové aktualizaci navazuje na červenec, kdy přibyl singleplayer obsah v podobě útoků na Rakeťáky, kteří tu a tam obsadí některou z blízkých pokéstop. Nyní se ke všemu přidává příběhová linka zavržená novým speciálním výzkumem Looming in the Shadows, která vám umožní utkat se lídry Rakeťáků, a následně s jejich bossem Giovannim. A zatím to vypadá jako řádný „endgame“ (aneb co dělat po dovršení úrovně 40), po němž volala celá řada hráčů.

Jednou měsíčně tak můžete vyzvat bosse Giovanniho a tři jeho poskoky, ovšem bude to chtít spoustu práce. V prvé řadě musíte narazit na šest Rakeťáků (Grunt) u pokéstop, porazit je, čímž od každého z nich získáte předmět Mysterious Component. Jejich kombinací vytvoříte Rocket Radar, který vám na blízké mapě ukáže doupě jednoho z lídrů týmu R. Porazit je bude dost náročné, pokud se vám to povede, radar z vašeho batohu zmizí, budete však moci odchytit speciálního shadow pokémona, který může být i shiny. Obdobně budete postupovat u dalších dvou lídrů, celkem potřebujete 12 dalších komponent.

Lídři Týmu R se dostávají do hry, včetně bosse Giovanniho:

Při plnění výzkumu Looming in the Shadows dostanete za poražení tří lídrů (Arlo, Cliff, Sierra) tzv. Super Rocket Radar, který odhalí potenciální místa, kde se skrývá boss Giovanni. Z několika lokací je však jen jedno správné, takže v tom nejhorším případě budete muset projít celou herní mapu, než odhalíte jeho skutečnou skrýš. Celý výzkum si budete moci uspíšit pořízením Rocket Radaru z herního obchodu, jeho cena je však zatím neznámá. A hádáme, že půjde pořídit pouze přímo za reálné peníze, nikoliv za pokécoins. Nový obsah se do hry dostane s brzkým updatem.

Zdroj Pokemongolive, Niantic Support

Diskuze (1) Další článek: Zcela bezdrátová sluchátka Huawei Freebuds 3 mají českou cenovku a míří do prodeje

Témata článku: Mobilní hry, Google Play, Pokémon GO, AppStore, Niantic, Rozšířená realita, Rakeťák, Boss, Sierra, Giovanni, Pokémon, Výzkum, Cliff


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 128

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27

RECENZE: Apple iPhone 11 Pro – ve třech se to lépe táhne

RECENZE: Apple iPhone 11 Pro – ve třech se to lépe táhne

** Vzhledově vychází z řady X, jen přidává třetí foťák a další vychytávky ** Kromě fotoaparátu se posílila také výdrž baterie a výkon ** Škoda jen, že nejnižší verze znovu začíná jen s 64 GB paměti **

Martin Miksa | 258

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 27