Krátké zprávy: novinka na MobilManii

Pokud sledujete MobilManii již od jejího vzniku, víte, že na ní chyběla možnost okamžitého informování o novinkách. Vždy jsme museli publikovat klasický „velký článek“, a to i o maličkostech, případně čekat na druhý den. Proto jsme přidali krátké zprávy, které najdete pod titulním článkem.
Krátké zprávy: novinka na MobilManii

Díky tomu můžeme nyní kdykoliv během dne přidat jakoukoliv krátkou informaci, novinku nebo postřeh. Tyto zprávičky jsou na titulce celkem čtyři a za nimi se schovává kratší článek; nemá však perex a aby stránka nebyla zbytečně velká, odstranili jsme některé zbytečné prvky se sloupců a související články.

Protože na titulce jsou z důvodu přehlednosti pouze čtyři poslední zprávy, může se stát, že neuvidíte všechny ty, které jsme přidali v průběhu dne. Pro zobrazení starších novinek klepněte proto na odkaz Další zprávy, kde se zobrazí výpis všech bleskových zpráv, které jsme na MobilManii publikovali. Až jich tam bude více, než se vejde na obrazovku, přibude stránkování. Navíc i na stránce s bleskovými zprávami můžete použít náš kalendář, další novinku na MobilManii. Odkaz na seznam bleskovek se vám bude hodit také v případě, že se na MobilManii dostanete jenom občas a nechcete, aby vám cokoliv uniklo.

Otázka do diskuse: Jak se vám líbí krátké zprávy? Myslíte si, že jsou užitečné? Chtěli byste je nějak vylepšit?

Váš názor Další článek: Soutěž: Nelíbí se vám barvy MobilManie? Udělejte si vlastní!

Témata článku: Ostatní, Zprávy, Novinka, Mobil

Určitě si přečtěte