Které telefony dokáží komunikovat přímo s počítačem Psion?

Bez potřebného hardwarového vybavení mobilu se s počítači typu Psion nespojíte.
Kapesní počítače Psion jsou velmi oblíbené, mimo jiné i pro svoji dobrou podporu mobilní komunikace. Ale ne každý telefon s tímto počítačem pracuje. Především musíte použít mobilní telefon, který podporuje datové přenosy a má v sobě integrovaný hardwarový modem. Tyto telefony můžete spojit přímo sériovým kabelem (potřebujete kabel pro Psion, ten pro připojení k počítači nestačí) anebo, pokud touto možností disponují, je přiložte k Psionu a komunikujte prostřednictvím infračerveného portu.

Pokud v telefonu hardwarový modem není, budete muset použít modemovou kartu, kterou zapojíte do Psionu a spojíte ji s mobilním telefonem. Výjimkou jsou mobilní telefony Ericsson, ke kterým je možné připojit komunikační doplňek DI-27. Ten obsahuje infračervený port a modem. V žádném případě se vám nepodaří k Psionu připojit mobilní telefon, který nepodporuje faxové a datové přenosy.

Těmito způsoby spolu můžou komunikovat počítače Psion Series 5 a novější

Váš názor Další článek: Nastavení režimu hledání přítomných sítí

Témata článku: Telefony, Modem, Kabel, Sériový kabel, Psion, Počítač Psion, Hardwarové vybavení, Počítač, Dobrá podpora, Hardwarový modem, Datový přenos, Faxový přenos, Mobilní komunikace, Mobilní telefon, Telefon, Psion Series, Infračervený port, Dok, Kapesní počítač

Určitě si přečtěte