Který z Oskarových tarifů je nejvýhodnější?

Dostali jsme do redakce zajímavý program, který dokáže velmi přesně určit, který z Oskarových tarifů je pro vás ten nejvýhodnější. Stačí zadat jen několik údajů z vaší faktury a nestačíte se divit. A pozor – program je zdarma!
Který z Oskarových tarifů je nejvýhodnější?

Autorem tohoto užitečného programu je náš čtenář Petr Hruška, který o svém dílku říká:

Rád bych všem čtenářům MobilManie nabídl ke stažení svůj freewarový program Oskarovy tarify. Vím, že na Internetu je k dispozici stránka, která vypočítá nejlevnější tarif všech mobilních operátorů. Touto šíří záběru však trpí přesnosti. Můj program je téměř naprosto přesný – výjimku tvoří tarify Slyším Vás a Dohoda s Oskarem (v případě vyššího součtu provolaných minut než minut volných jsou z důvodu různé ceny za volání ve vlastní síti a mimo síť tyto volné minuty rozděleny ve stejném poměru, v jakém byly zadány minuty provolané).

Obrázkový průvodce

Praktickou ukázku práce programu si můžete prohlédnout na následujících ukázkách.

Klepněte pro větší obrázek

Takhle vypadá úvodní strana programu. Máte na výběr ze dvou možností - můžete si buď prohlédnout všechny Oskarovy tarify, nebo si nechat spočítat ten nejvýhodnější.

Klepněte pro větší obrázek

Po zodpovězení otázky zda máte mobilní telefon (která však nemá na běh programu žádný pozorovatelný vliv), se vám zobrazí přehledná tabulka.

Klepněte pro větší obrázek

Ano, takhle tabulka vypadá, zadal jsem do ní hodnoty průměrného mobilního telefonisty.

Klepněte pro větší obrázek

A hle, nejvýhodnější by byla zřejmě Dohoda s Oskarem. Protože se však nechci vázat smlouvou, vidím, že druhým nejvýhodnějším tarifem bude Volám stále.

A co vy, který tarif je ten váš?

Diskuze (68) Další článek: Mobil od Microsoftu: stojí za dveřmi

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Oskar, Tarif

Určitě si přečtěte