Kupte si mobil přímo na MobilManii

Do naší databáze mobilů jsme přidali jednu zajímavou funkci: přímý nákup mobilu na tlačítko. Pokud se vám bude mobil líbit, prostě si ho můžete rovnou koupit. Na jeden klik.
Kupte si mobil přímo na MobilManii

Databáze mobilů, která je skrytá vždy v domku daného výrobce (v domku samozřejmě vidíte jen modely příslušné značky), obsahuje kromě parametrů také aktuální ceny. Nově se zde objevila položka Cena v obchodě Cybex, u které najdete aktuální cenu vč. DPH za nový nedotovaný a neblokovaný mobil. Vedle ceny je také odkaz Koupit, který vás „zavede“ rovnou na produktovou stránku tohoto mobilu v obchodě Cybex.

Do databáze mobilů se také dostanete ze stránky nedávno spuštěné funkce Vyber mobil, která vám pomůže podle zadaných kritérií vybrat vhodný mobil s tím, že si jej pak můžete rovnou koupit. Pokud se rozhodujete mezi více modely, zkuste naše srovnání až tří mobilů vedle sebe. Srovnávací boxíky najdete na titulní straně a ve všech domcích s výrobci mobilů.

Klepněte pro větší obrázek

Postupem času přidáme i možnost kupovat přímo předplacené sady Go a Twist, nejen samotné mobily. Obchod Cybex najdete na webové adrese www.cybex.cz, kde najdete i další kontakty (telefon a adresu) a také nákupní a reklamační řád.

Mobil si můžete nechat poslat přepravní službou DPD nebo obchodním balíkem České pošty. V případě, že jste z Brna, máte ještě navíc možnost osobního odběru zboží a pokud platíte O.K. kartou, bude vám zboží dopraveno přepravní službou EDIS (při jiném způsobu platby nelze tento typ dopravy použít).

Platit lze:  

  • v hotovosti - při převzetí dobírky nebo při osobním odběru,
  • bankovním převodem - na základě zálohové faktury,
  • eBanka - úhradou přímo z vašeho účtu přes Internet,
  • SET (EuroCard/MasterCard) - platba kartou přes Internet (více informací o tomto způsobu platby získáte na www.set.cz),
  • O.K. kartou - platba úvěrovou kartou společnosti (více informací získáte na www.okkarta.cz),
  • Paegas GSM Banking - platba prostřednictvím vašeho mobilního telefonu (podrobné informace naleznete na stránkách mobilního operátora Paegas).

Věříme, že tato drobnost je dalším krokem k vaší spokojenosti. Přejeme pohodlné nakupování.

 

Diskuze (57) Další článek: Samsung SGH Q100 GPRS: hodně rychlá data (test)

Témata článku: Ostatní, MasterCard, DPD, Mobil, Kup

Určitě si přečtěte