Kupte si zadarmo dobíjecí kupon

Také se vám stává, že se vám kredit na předplacené kartě vybije rychleji, než byste si přáli? Snadná pomoc – dobíjecí kupony si nyní můžete koupit prakticky zadarmo.
Kupte si zadarmo dobíjecí kupon
Také se vám stává, že se vám kredit na předplacené kartě vybije rychleji, než byste si přáli? Snadná pomoc – dobíjecí kupony si můžete koupit téměř zadarmo. Jediné, co zaplatíte, bude čas strávený surfováním po Internetu.

Věrnostní systém Fazole totiž ve spolupráci s webem GSM4U uvedl docela zajímavou novinku – za fazole si můžete koupit kupony pro karty Go a Twist. Oskarty bohužel chybí kvůli jiné obchodní politice Oskara.

Že nevíte, co jsou Fazole? Je to věrnostní systém, kdy po registraci na mateřském webu Fazolí surfujete po Internetu a sbíráte fazole. Někdy za pouhou návštěvu stránky, někdy za úkol. A právě za tyto „naklíčené“ fazole si můžete v různých obchodech koupit různé věci.

Pokud tedy máte dost fazolí, abyste si mohli koupit kupon, stačí, když zajdete na web GSM4U a fazolky utratíte. Kupon Twist v hodnotě 400 Kč stojí 5000 fazolí, kupon Go v hodnotě 300 Kč pak 3750 Kč. Nutno ale dodat, že GSM4U není jediný web, který takto prodává kupony; takových je daleko víc. Jejich aktuální seznam najdete na webu Fazolí, stejně jako seznam všech webových obchodů, kde můžete naklíčené fazolky utrácet.

Diskuze (5) Další článek: Paegas utajuje tarif!

Témata článku: Ostatní, Kup, Snadná pomoc

Určitě si přečtěte