Kurzy parkování a zvířecí akvapark (Java hry)

Park Or Die vás naučí, jak zaparkovat auto i do těch nejtěsnějších skulinek, s mušketýry můžete bojovat za čest a spravedlnost.

S dnešní čtveřicí Java her se naučíme, jak správně a rychle zaparkovat auto bez odřeného laku, jak vydělat na v byznysu s vodním zooparkem, zahrajeme si klasickou run 'n' jump arkádu a společně se vrátíme i do časů čestných mušketýrů. V závěru článku si nezapomeňte ověřit, zda váš telefon vybranou hru podporuje.

Zoo Tycoon 2: Marine Mania Mobile

Hra vychází ze stejnojmenné legendární PC série, které se prodalo více jak 6 milionů kusů. Nyní si můžete díky vývojářské společnosti In-Fusio zábavní vodní park se spoustou atrakcí vytvořit i na svém mobilu. Budete mít za úkol naplnit je delfíny, tučňáky, žraloky a dalšími vodními živočichy. Pro jejich zázemí je nutné pořídit akvária, co nejvíce je vyšperkovat a aby se zvířátka nenudila, tak je vybavit i nejrůznějšími hračkami. Vše samozřejmě stojí peníze a ty získáte od koho jiného, než od návštěvníků vašeho parku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Aby byl váš park dostatečně navštěvovaný, lidé se v něm nesmí nudit. Naučte tedy delfíny skákat z vody, aportovat s balony a provádět další kousky. Zvířata vás budou na slovo poslouchat, jen když se o ně budete dobře starat. Zpestřením je možnost vyfotit si momentku přímo ze hry a prohlédnout si ji kdykoliv později. Povedla se i grafika a pokud rádi hrajete nejrůznější tycoony, oblíbíte si určitě u Zoo Tycoon 2.

Zoo Tycoon 2: Marine Mania Mobile (strategická)


Sketcher

Sketcher je nezvyklá arkáda, která si vás pro svou odlišnost od jiných mobilních her buď rovnou získá svou originalitou, nebo jí na chuť nepřijdete. Už jen fakt, že samotné prostředí je v podstatě pouze černobílé, hru značně odlišuje od všech ostatních. Předlohou totiž stála někdejší PC hra Hurdler, která se hrála na těch nejstarších osobních počítačích. Ve hře představujete tužkou nakresleného panáčka, který musí uběhnout dlouhou cestu sestávající celkem z 20 tratí. A aby to neměl tak jednoduché, musí překonat spoustu překážek, zábran, výkopů a dalších nástrah.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na začátku si můžete zvolit jednu ze tří rychlostí, kterou chcete celý maratón absolvovat. Pokud se chcete dostat i do vzdálenějších levelů, nejvyšší rychlost si nechejte až na později, protože s přibývající obtížností byste nemuseli tak trochu stíhat. Panáčka ovládáte celkem šesti klávesami, z nichž tři slouží pro zahlazování překážek. Za hladký průběh cesty získáváte body. Ke konci vás jako odměna čeká šest zajímavých miniher, ve kterých budete například chytat noty nebo strefovat prasata. Hra Sketcher je zajímavá hlavně svou odlišností a originální grafikou. Pokud hledáte změnu od profláknutých stříleček a bojových arkád, určitě ji vyzkoušejte.

Sketcher (arkáda):

  • CZ: SMS ve tvaru CP HCVRE odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CP HCVRE odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

Park Or Die

Zaparkuj nebo zemři – tak to dnes u nás vypadá s parkováním v centrech většiny velkých měst. Souboj o každé parkovací místo je téměř na nože. A podobné to je i v této mobilní automobilové hře. Ta nás zavede do ulic blíže neurčeného města, kde se objevíte jako tajný agent vyšetřující podezřelé události kolem nedávno založené undergroundové organizace. Abyste se mezi členy gangu úspěšně infiltrovali, musíte si nejdřív získat jejich respekt akrobatickými kousky při parkování a tím, že prokážete i další řidičské schopnosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Celkem na vás čeká 25 parkovacích misí a čtyři bonusové levely. Pokud se cítíte, můžete vše absolvovat rovnou v hardcore módu. Na ulici zažijete kromě akrobatického parkování také těsný slalom a závody na čas. Vaším cílem je vecpat se se svojí károu do sebemenší skulinky, aniž by utrpěl lak, a získat tak co největší počet bodů. Grafika vás bude bavit a na ovládání, které se ze začátku jeví jako chaotické, si zvyknete. Nevadí, když vám ve skutečnosti parkování příliš nejde, s touto hrou si alespoň zvýšíte své řidičské sebevědomí.

Park Or Die (automobilová, závodní):

  • CZ: SMS ve tvaru CP HLEXW odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CP HLEXW odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

The Musketeers

A konečně i dnes přichází řada na oblíbené bojové plošinovky, tentokrát s tematikou Dumasových romantických mušketýrů. Sám jsem tohle dílo, zpracované do nejrůznějších literárních, dramatických i filmových podob, nikdy moc neprožíval, ale hra se celkem povedla. D’Artagnan a jeho tři přátelé jsou opět spolu a bojují za spravedlnost. Po čase se totiž opět vynořily temné dny a kardinál Richelieu se svou pobočnicí Mylady chystají spiknutí. Je celkem jedno proti komu, důležité je, že to je záminka pro čtyři kámoše provětrat své časem lehce zašlé muškety.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  

Ve hře se pohybujete coby D’Artagnan francouzským venkovem nebo ulicemi staré Paříže a do souboje kordem se pustíte s každým, kdo jen trochu vypadá jako kardinálův poskok. Nemusíte se bát, jeho stoupenci se vám sami budou hlásit. Najdete je na ulici, ve věznicích, pohybují se pěšky nebo i koňmo. Občas si trochu jednotvárné šermování zpestříte střelbou z muškety. Občas proto, že pro každý level jsou k dispozici pouze dva náboje. Cestou si užijete i jízdy na koni a vyhýbání se překážkám. Na závěr vás čeká souboj se samotným Richelieuem. Rčení „Jeden za všechny, všichni za jednoho“ se sice dnes už moc nenosí, ale ve hře The Musketeers tohle pravidlo platí stále.

The Musketeers (akční plošinovka):

  • CZ: SMS ve tvaru CP HTHDX odešlete na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)
  • SK: SMS v tvare CP HTHDX odošlite na číslo 7031 (cena 108 Sk)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

  • pro CZ: STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)
  • pre SK: STAHNU[mezera]KOD na číslo 7036 (cena za SMS je 2,40 Sk)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 9:00–17:00).


Tip

Chcete být informováni o mobilních technologiích? Jak si nastavit informační newsletter čtěte zde.

Váš názor Další článek: Několik novinek u SmartMaps

Témata článku: Software pro mobily, Hry, Parkování, Hladký průběh, Zvíře, Zvířátka, Park, Java, Kurz


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40