Kwilt je váš osobní cloud, ve kterém máte fotky i videa pod kontrolou. Bez nevýhod se neobejde

Jak se pozná, že jsou cloudová úložiště v mainstreamu? Tak, že se Kwilt 2 a Kwilt 3 prezentují jako nejlepší alternativa ke cloudu. Není to úložiště samo o sobě, disk k němu musíte teprve připojit, takže kapacita je pouze a jen na vaší volbě. Kwilt udělá to, že se postará o automatickou zálohu veškerých fotek a videí ze všech možných zařízení a pak je autorizovanému uživateli zpřístupní přes internet a aplikace na Androidu, Apple iOS a Windows.

Výhody jsou zřejmé. Fotky máte plně pod kontrolou, nikdo k nim nepřistupuje, nikdo je neanalyzuje, všechno je v plném rozlišení a zdarma (tedy poté, co zaplatíte zařízení). Nevýhody? Jakmile vám dojde kapacita, musíte koupit větší/další disk. Jakmile disk havaruje, přišli jste o všechna data.

Krabičky Kwilt 2 a Kwilt 3 staví na popularitě předchozích verzí Shoebox (Mini a Plus) a přidávají nové funkce. Výkonnější procesory pro rychlejší zpracování, rychlejší konektivita od čtečky paměťových karet přes USB až po ethernet. Kwilt 3 oproti „Dvojce“ má vyšší výkon a ještě rychlejší ethernet. Ceny jsou 60, resp. 112 dolarů (tedy asi 1 600 a 3 000 Kč).

Představení úložiště Kwilt:

Diskuze (4) Další článek: Šílený patent od LG: smartphone má mít na zádech rovnou 16 fotoaparátů!

Témata článku: Android, Windows, Mobilní fotografie, Gadget, Paměťová karta, Cloud, Apple IOS, ETH, Vysoký výkon, Dolar, Automatická záloha, Nová funkce, Předchozí verze, Ethernet, Vaš, Rychlé zpracování, Transfer, Úložiště, Možné zařízení, Nevýhoda, Kontrola, Osobní cloud, Disk, Cloudové úložiště, USB


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 59

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 3 — bezrámečkový slider je závanem budoucnosti i nostalgie

** Xiaomi Mi Mix 3 je slider, který se téměř zbavil rámečků ** Výsuvná část ukrývá duální selfie kamerku a blesk ** Telefon rovněž nabídne špičkovou výbavu a fotoaparát

Martin Miksa | 11

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

Vybrali jsme 12 povedených tabletů, které udělají radost pod stromečkem

Vybrali jsme 12 povedených tabletů, které udělají radost pod stromečkem

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů napříč cenovým spektrem ** Cena použitelných modelů začíná na dvou tisících korun

Jan Láska | 93