Kwilt je váš osobní cloud, ve kterém máte fotky i videa pod kontrolou. Bez nevýhod se neobejde

Jak se pozná, že jsou cloudová úložiště v mainstreamu? Tak, že se Kwilt 2 a Kwilt 3 prezentují jako nejlepší alternativa ke cloudu. Není to úložiště samo o sobě, disk k němu musíte teprve připojit, takže kapacita je pouze a jen na vaší volbě. Kwilt udělá to, že se postará o automatickou zálohu veškerých fotek a videí ze všech možných zařízení a pak je autorizovanému uživateli zpřístupní přes internet a aplikace na Androidu, Apple iOS a Windows.

Výhody jsou zřejmé. Fotky máte plně pod kontrolou, nikdo k nim nepřistupuje, nikdo je neanalyzuje, všechno je v plném rozlišení a zdarma (tedy poté, co zaplatíte zařízení). Nevýhody? Jakmile vám dojde kapacita, musíte koupit větší/další disk. Jakmile disk havaruje, přišli jste o všechna data.

Krabičky Kwilt 2 a Kwilt 3 staví na popularitě předchozích verzí Shoebox (Mini a Plus) a přidávají nové funkce. Výkonnější procesory pro rychlejší zpracování, rychlejší konektivita od čtečky paměťových karet přes USB až po ethernet. Kwilt 3 oproti „Dvojce“ má vyšší výkon a ještě rychlejší ethernet. Ceny jsou 60, resp. 112 dolarů (tedy asi 1 600 a 3 000 Kč).

Představení úložiště Kwilt:

Diskuze (4) Další článek: Šílený patent od LG: smartphone má mít na zádech rovnou 16 fotoaparátů!

Témata článku: Android, Windows, Mobilní fotografie, Gadget, Paměťová karta, Cloud, Dolar, Apple IOS, Disk, Rychlé zpracování, Nevýhoda, Mainstream, Vysoký výkon, Transfer, Fotka, Kontrola, USB, Osobní cloud, ETH, Vaš, Předchozí verze, Cloudové úložiště, Úložiště, Možné zařízení, Nová funkce


Určitě si přečtěte

Ohebný Samsung v prvních recenzích. Všichni křičí wooow! a ukazují na čáru uprostřed displeje

Ohebný Samsung v prvních recenzích. Všichni křičí wooow! a ukazují na čáru uprostřed displeje

** Představen byl v únoru, do rukou testerů se dostává až teď ** Řeč je o skládacím Samsungu Galaxy Fold ** Sesbírali jsme první dojmy z dvoudisplejové skládačky.

Martin Chroust | 17

RECENZE: Huawei P Smart (2019) — lákavá skořápka s překvapením uvnitř

RECENZE: Huawei P Smart (2019) — lákavá skořápka s překvapením uvnitř

** Huawei P Smart (2019) nabízí 6,21palcový FullHD+ IPS displej ** Baterie s kapacitou 3 400 mAh by měla zaručit dobrou výdrž ** Duální fotoaparát disponuje 13Mpx a 2Mpx (hloubkovým) snímači

Milan Měchura | 9