Leatherman Tread: Tak trochu jiná nositelnost

  • Ocelový náramek skrývá 29 nástrojů, které máte stále při sobě.
  • Tread je masivní, těžký a drahý, ale stejně se vám bude líbit.
  • Leatherman má také Tread Tempo s hodinkami, chystá se do ČR.

Pod pojmem nositelnost si na MobilManii patrně představíte něco jiného, ale ten nápad mě tak nadchnul, že jsem neodolal nabídce na test. Leatherman Tread je náramek s výměnnými články, které obsahují tři nástroje od šroubováku přes imbus a šestihranné klíče po nástroj na vyjmutí SIM karty, hák na řezání provazů a otvírák na lahve.

Také vás napadlo, že by bylo skvělé na takový náramek pověsit chytré hodinky? Výrobce s tím příliš nepočítá, ale nabízí Tread Tempo, což je náramek kombinovaný s klasickými hodinkami. Dobrou zprávou je, že se Tempo během následujících měsíců dostane i na český trh.

A jaký je Tread? Masivní, těžký, trochu hlučný, ale pořád jde o skvělou realizaci skvělé myšlenky „mít celou bedničku s nářadím“ neustále při sobě. A také je drahý, stojí bez koruny 5 000 Kč, za černou verzi připlatíte 600 Kč.

Diskuze (16) Další článek: Obrněnému smartphonu Nomu S10 Pro nestačily tabulky. Chlubí se odolností IP69

Témata článku: Nositelnosti, Kuriozita, Hodinky, Wearables, Zajímavosti, Gadget, Černá verze, Šestihranný klíč, Nástroj, První myšlenka, Skvělá myšlenka, Následující měsíc, Článek, Řezání, Zásadní nevýhoda, Hlavní výhoda, Tempo, Dobrá zpráva, Třetí strana, Realizace, Amerika, Základní náramek, Pracovní pozice, Jednoduchý návod, Český trh

Určitě si přečtěte