Lechtivé téma v telefonu: Playboy

Fanoušci spoře oděných dívek si zanedlouho přijdou na své. Bude jim nabídnut přístup k obsahu nejznámějšího pánského časopisu na světě pomocí mobilního telefonu.
Lechtivé téma v telefonu: Playboy

Klepněte pro větší obrázekŠéfredaktorka a prezidentka časopisu Playboy, Christie Hefner, poodhalila plány týkající se využití bezdrátových technologií v budoucím období.

Ačkoli konkurenční Penthouse uvedl již loni nabídku služeb pro kapesní počítače, Playboy se rozhodl pro platformu mobilních telefonů, ve které vidí velmi zajímavý prostor a mezery v nabídce obsahu a služeb.

Vstup Playboye do arény mobilních telefonů můžeme považovat za část jeho agresivní expanze - orientace na nová média.  

Hnací motor - erotika

Zábava pro dospělé bude tím správným podnětem, který nakopne vývojáře aplikací pro bezdrátový Internet, tvrdí FT New Media. A Playboy předpokládá, že by již tento rok mohl z nových služeb profitovat.

Jednou z posledních aktivit Playboye bylo partnerství s obchodním domem Ebay, které ve svém výsledku přinese nové webové prodejny s příslušenstvím Playboy.

Jsem na rozpacích, jaké nové služby může Playboy přinést na displej mobilního telefon. Displej je malý a o rozumném prohlížení hanbatých obrázků nemůže být ani řeč. Snad jen nakupování pomocí WAPu? Nechme se překvapit.

Diskuze (5) Další článek: Eurotel Go má nové ceny za volání!

Témata článku: Ostatní, Telefon, Play, Téma, Prezidentka

Určitě si přečtěte