Legendární RPG Neverwinter Nights přichází na Android. Zatím jen v beta verzi

Psal se rok 2002 a vývojáři z BioWare vydali RPG hru využívající třetí vydání pravidel Dungeons & Dragons ze světa Forgotten Realms. Jmenovala se Neverwinter Nights a stejně jako ostatní tituly studia, jako byly Baldur's Gate, Icewind Dale či Planescape: Torment, slavila značný úspěch. Nyní se píše rok 2018 a studio Beamdog pouští na Google Play rozšířenou edici tohoto PC portu. Tedy stejně, jako to udělali se všemi předchozími tituly.

Zatím jde o beta verzi, i když cena tomu příliš nenasvědčuje: 310 Kč (Google Play). Titul však obsahuje většinu hratelného obsahu z původního vydání Neverwinter Nights: Enhanced Edition pro „dospělé“ platformy, které je k dispozici na Steamu a GOGu. Rozšiřující balíky Kingmaker, ShadowGuard a Witch's Wake však budou dodány až posléze, zato zdarma.

Ovládání je plně uzpůsobeno dotykovým displejům, grafika prošla remastrováním tak, aby splňovala dnešní nároky. I když je třeba přihlédnout k tomu, kdy titul vznikal. Určitě se nemusí líbit všem, stejně jako to, že se jedná o RPG staré školy, takže nepočítejte se zběsilou hratelností, ale i s četnými rozhovory, obchodováním a přemýšlením, za kterým dobrodružstvím se právě vydat.

Via AndroidPolice.com

Diskuze (1) Další článek: Překladač mluveného slova do kapsy? Langie si poradí s 52 jazyky!

Témata článku: Android, Mobilní hry, Google Play, Beta, REMA, Značný úspěch, Torment, Obchodování, Stará škola, Android Police, Legendární RPG, Dungeon, Dragons, Přemýšlení, Dotykový displej, RPG, Předchozí titul, Ostatní tituly


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 73

Vyzkoušeli jsme 45W nabíjení u Galaxy Note10+. Z nuly na sto dobijete za...

Vyzkoušeli jsme 45W nabíjení u Galaxy Note10+. Z nuly na sto dobijete za...

** Již při představení Samsungu Galaxy Note10+ nás zaujala podpora rychlého 45W kabelového dobíjení ** Nabíječka nám již dorazila do redakce, doba nabíjení je však velkým zklamáním ** Nevěřte tomu, co se píše jinde, přinášíme kompletní test na dvou různých modelech s přesnými časy

Martin Chroust, Jakub Michlovský | 32