Lenny je malíř, jakého svět neviděl. Místo plátna má mapu, místo štětce nohy a GPS

Cože? Vy ještě volíte trasu podle krásy nebo náročnosti?

Lenny Maughan žije v San Francisku a běhá. Ale než vyrazí, tak usedá k počítači a maluje – připravuje trasu, která v mapě  vytvoří jednoduchý obrázek. A tak se nad poloostrovem objeví kočka, vesmírná loď Enterprise ze Star Treku, optický klam, nebo třeba sklenička Martini – samozřejmě i s nezbytnou olivou.

Rastr ulic pochopitelně znamená jistou kostrbatost obrázků, takže když chce Lenny linie vyhladit, rozprostírá svá díla na relativně velkou plochu. Není žádnou výjimkou, že při „malování“ jednoho obrázku urazí vzdálenosti dalece přesahující maraton.

Lennyho můžete sledovat na Facebooku, Instagramu, nebo na Stravě. Znalci si jistě všimli, že používá také službu ReLive.

Diskuze (1) Další článek: Začínají předobjednávky Xperie 10 II. Sony přidá jako dárek bezdrátová sluchátka

Témata článku: Mapy, GPS, Kuriozita, Strava, Instagram, Facebook, Sport, Zajímavosti, Umění, Linie, Enterprise, Lenny, Mapa, Martini, Noha, Malíř, Jak, San Francisco, Star Trek, Štětec, Obrázek, Plátno


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 116