Léto s Paegasem: mobil za tři koruny

Naši operátoři pro nás o prázdninách připravili mnoho pěkných dárků. Paegas samozřejmě také nechtěl zůstat pozadu, proto pro své tarifní zákazníky připravil speciální nabídku Paegas Mobil Extra - Motorola T2288R + Twist karta za tři koruny. A to bez žádného dalšího poplatku.
Léto s Paegasem: mobil za tři koruny

Paegas Mobil Extra je standardní služba pro všechny tarifní zákazníky společnosti RadioMobil, kdy po uplynutí vaši Účastnické smlouvy na dobu určitou máte možnost za jednorázový poplatek 1999 Kč koupit nový telefon za dotovanou cenu. Je tu však jeden háček - musíte se Paegasu „upsat“ na další 2 roky. Paegas tuto nabídku ale nyní trochu inovoval.

Pokud patříte mezi uživatele některého z tarifních programů sítě Paegas a v nejbližších třech měsících vám uplyne sjednaná doba trvání vaší Účastnické smlouvy či pokud máte Účastnickou smlouvu na dobu neurčitou a služeb sítě Paegas využíváte nejméně šest měsíců, pak můžete využít speciální letní nabídku Paegas Mobil Extra.

Tato nabídka spočívá v tom, že při nákupu Motoroly T2288R budete za využití služby Paegas Mobil Extra platit pouze 1 Kč namísto původních 1999 Kč. Samotný přístroj vás pak bude stát další korunu a když si ještě korunu připlatíte, pak budete moci získat i předplacenou kartu Twist s kreditem 400 Kč. Za pouhé 3 Kč (bez DPH) tedy můžete získat Motorolu T2288R a předplacenou kartu Twist.

Tato nabídka platí pouze do 31. srpna 2001. Pokud byste si přáli koupit jiný telefon než Motorola T2288R, pak budete muset zaplatit standardní poplatek za využití Paegas Mobil Extra, který činí 1999 Kč.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Léto, Mobil, Paegas

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34