Letošní mobilní Invex bude zet prázdnotou

Pokud se chystáte na letošní Invex, abyste si prohlédli nové mobilní telefony a seznámili se se službami operátorů, budete zklamáni. Letos bude na Invexu zkrátka docela prázdno. Doplněno o další informace.
Letošní mobilní Invex bude zet prázdnotou

Z mobilních výrobců se ukáží pouze dva: Alcatel a Siemens, Sony Ericsson, Nokia, Motorola či Panasonic svoje stánky na výstavě nemají. Alcatel však nebude vystavovat mobilní telefony, ale B2B produkty (sítě, ústředny apod.), zatímco Siemens bude ukazovat české veřejnosti modely A50 a C55; o obou mobilech jsme již na MobilManii psali. Pokud si je chcete osahat vlastním prstem, máte možnost; pokud ovšem nebudou před nenechavci skryty ve vitrínách (a nejspíš budou).

Alcatel najdete v pavilonu G2, stánek 010, Siemens tradičně v pavilonu Z, stánek 041. Pokud se budete chtít podívat na mobilní telefony Nokia, můžete zkusit stánek distributora, Agory Plus, kterého najdete v pavilonu B, stánek 012. Kromě toho je možné, že mobily Sony Ericsson najdete na stánku Ericssonu 020 v pavilonu G2.

Doplněno: Pokud se budete chtít podívat na mobily značek Motorola, Sony Ericsson, Nokia a Siemens, můžete zkusit štěstí na stánku GSMobilu na volné ploše před pavilonem Z. Budou vyastavovány mobilní telefony Sony Ericsson P800, T100, T300, T600, MCA 25, GC75, Motorola T720, V66i, V60i, Nokia N7210, N6610, N3510i a Siemens C55,A50,S55, MX45.
 
Z mobilních operátorů se zúčastní pouze Eurotel (pavilon M, stánek 001), a to ještě ne stánkem pro běžné uživatele, ale pro firemní klientelu. Nepůjde tedy pravděpodobně o žádnou velkou prezentaci, ale spíše o nenápadný stánek pro setkání s významnými zákazníky. Je ale možné, že na volných plochách nebudou chybět agitátoři jednotlivých operátorů, kteří budou lákat potenciální zákazníky zejména předplacenými kartami.

Poznámka: RadioMobil svoji účast zrušil až po přihlášení, v katalagou je tedy možné jej najít.

Z dalších komunikačních firem se na Invexu objeví Český Telecom (pavilon D, 109 a pavilon G1, 001), přičemž bude chybět obrovský stánek se schody, Český Telekomunikační Úřad (pavilon Z, 030) a České Radiokomunikace (pavilon Z, 047).

Pokud chcete vědět o Invexu více, přečtěte si články, které jsme publikovali na Živě.cz:

Tip: stáhněte si katalog vystavovatelů ve formátu RTF.

Diskuze (36) Další článek: Nudíte se? Kupte si HF s rádiem, aneb moje zkušenosti s rádiovkou

Témata článku: Ostatní, Motorola T720, Let, Mobil, Invex

Určitě si přečtěte