Levné mobily od Oskara. Váš Valentýn

Zítra se slaví svátek všech zamilovaných. I Oskar chce oslavit se svými zákazníky svátek svatého Valentýna, a tak některým z nich poslal milé překvapení – slevu na vybrané telefony.
Levné mobily od Oskara. Váš Valentýn
Zítra se slaví svátek všech zamilovaných. Lidé si budou dávat přáníčka a drobné dárky a budou si šeptat sladká slůvka lásky. Oskar ke svátku svatého Valentýna poslal některým svým zákazníkům milé překvapení - obálku s obrázkem kopretiny kvetoucí za mobilním telefonem.

V obálce je krátký dopis vytisknutý na světle růžovém papíru, z něhož se dozvíte, že patříte mezi Oskarovy nejlepší zákazníky a že i dárkem od Oskara můžete vyjádřit své city. Aby se vám vaše city lépe vyjadřovaly, najdete v dopise také váš tajný kód, který když sdělíte operátorovi linky OskarKontakt (0800 177 117), vám dopomůže ke slevě na tyto telefony:

  • Ericsson A1018s za 1699 Kč (sleva 900 Kč) – pouze do vyprodání zásob
  • Siemens C25 za 2599 Kč (sleva 400 Kč)
  • Ericsson A2618 za 3599 Kč (sleva 400 Kč)
  • Nokia 3210 za 4999 Kč (sleva 600 Kč)

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Nejsou to sice nejnovější, či nejlepší telefony, na trhu, ale i tak je to vcelku příjemný dárek. Obzvláště pak Ericsson A2618 za tuto cenu začíná být velice zajímavým telefonem. Navíc jsou všechny tyto telefony neblokované a duální (900/1800 MHz).

Kromě zmíněného dopisu obálka obsahuje také propagační leták s informacemi o Oskarových tarifech a pokrytí a hlavně o výše uvedených telefonech. Pokud speciální Valentýnské nabídky nebudete chtít využít, tak váš tajný kód můžete věnovat komukoliv jinému, kdo se třeba v těchto dnech zamýšlí nad koupí mobilního telefonu. Jedinou snad trochu nevýhodou této nabídky je, že končí 28. února 2001. Pokud se tedy tímto způsobem chystáte obdarovat sebe, či někoho z vašich blízkých, tak byste si měli pospíšit.

Diskuze (21) Další článek: Nabit.cz: logo na Nokie za dvě koruny

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia 3210, Oskar, Valentýn, Příjemný dárek, Mobil

Určitě si přečtěte