Levné mobily od Oskara. Váš Valentýn

Zítra se slaví svátek všech zamilovaných. I Oskar chce oslavit se svými zákazníky svátek svatého Valentýna, a tak některým z nich poslal milé překvapení – slevu na vybrané telefony.
Levné mobily od Oskara. Váš Valentýn
Zítra se slaví svátek všech zamilovaných. Lidé si budou dávat přáníčka a drobné dárky a budou si šeptat sladká slůvka lásky. Oskar ke svátku svatého Valentýna poslal některým svým zákazníkům milé překvapení - obálku s obrázkem kopretiny kvetoucí za mobilním telefonem.

V obálce je krátký dopis vytisknutý na světle růžovém papíru, z něhož se dozvíte, že patříte mezi Oskarovy nejlepší zákazníky a že i dárkem od Oskara můžete vyjádřit své city. Aby se vám vaše city lépe vyjadřovaly, najdete v dopise také váš tajný kód, který když sdělíte operátorovi linky OskarKontakt (0800 177 117), vám dopomůže ke slevě na tyto telefony:

  • Ericsson A1018s za 1699 Kč (sleva 900 Kč) – pouze do vyprodání zásob
  • Siemens C25 za 2599 Kč (sleva 400 Kč)
  • Ericsson A2618 za 3599 Kč (sleva 400 Kč)
  • Nokia 3210 za 4999 Kč (sleva 600 Kč)

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Nejsou to sice nejnovější, či nejlepší telefony, na trhu, ale i tak je to vcelku příjemný dárek. Obzvláště pak Ericsson A2618 za tuto cenu začíná být velice zajímavým telefonem. Navíc jsou všechny tyto telefony neblokované a duální (900/1800 MHz).

Kromě zmíněného dopisu obálka obsahuje také propagační leták s informacemi o Oskarových tarifech a pokrytí a hlavně o výše uvedených telefonech. Pokud speciální Valentýnské nabídky nebudete chtít využít, tak váš tajný kód můžete věnovat komukoliv jinému, kdo se třeba v těchto dnech zamýšlí nad koupí mobilního telefonu. Jedinou snad trochu nevýhodou této nabídky je, že končí 28. února 2001. Pokud se tedy tímto způsobem chystáte obdarovat sebe, či někoho z vašich blízkých, tak byste si měli pospíšit.

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia 3210, Oskar, Příjemný dárek, Mobil, Valentýn

Určitě si přečtěte

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

StreamOn a Video Pass: T-Mobile a Vodafone mají průšvih a měli by jej rychle napravit

** T-Mobile s Vodafonem představili balíčky pro neomezené video ** Ale pozor, reklamy třeba na YouTube, ukrajují ze základního limitu ** Nevědomky tak můžete prosurfovat cenná data a dokupovat další

17.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 39