Levné mobily u Oskara: Last minute

Oskar nyní nabízí čtyři vybrané mobily s označením Last minute za velmi výhodné ceny. Nabídka je určena pouze stálým zákazníkům. Rozmýšlejte rychle, protože sleva platí jen do vyprodání zásob.
Levné mobily u Oskara: Last minute
Využíváte-li služeb Oskara, určitě víte, že za určitých podmínek si můžete koupit telefony za zvýhodněnou cenu, a to i v případě, že nejste právě novým zákazníkem. Podmínkami pro využití této nabídky je být zákazníkem Oskara více něž dva roky, mít řádně a včas zaplacených šest posledních vyúčtování a využívat některý z Tarifů nové generace. Pokud nesplňujete poslední podmínku, je možné na některý z tarifů Řekni, Povídej nebo Nezavěšuj přejít bezplatně. Předchozí doba u Oskara vám bude započítána.

Telefony ještě levnější

Oskar však nyní nově nabídl vybrané telefony s označením Last minute. Znamená to, že telefony je možné koupit za cenu ještě výhodnější, než je tomu u telefonů za zvýhodněné ceny. Last minute lze stejně jako zvýhodněný telefon koupit na jedno telefonní číslo, které splňuje stanovené podmínky, pouze jednou za dva roky.

Po zakoupení takto cenově výhodného mobilu je nutné zůstat na vybraném tarifu minimálně dalších pět měsíců. V opačném případě si Oskar vyhrazuje právo doúčtovat si ke kupní ceně mobilního telefonu 1 000 Kč navíc.

Nabídka se vztahuje na tyto mobilní telefony : 
Nokia 3100Nokia 6610Nokia 5100Samsung SGH-C100

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Následující tabulka shrnuje zvýhodněné ceny telefonů v závislosti na využívaném tarifu. Standardní cena je pro uživatele Oskarty a tarifu Odepiš.

Oskar Last minute
telefon Řekni mi Povídej Nezavěšuj Standardní cena
Nokia 3100 3 977 Kč 2 577 Kč 1 577 Kč 4 977 Kč
Nokia 6610 6 977 Kč 5 577 Kč 4 577 Kč 7 977 Kč
Nokia 5100 4 977 Kč 3 977 Kč 2 977 Kč 5 977 Kč
Samsung SGH-C100 2 577 Kč 977 Kč 577 Kč 3 977 Kč

Telefony si můžete objednat pouze přes OskarLinku na čísle *077 a zásilku byste měli obdržet do dvou dnů.

Akce je v podstatě něco jako výprodej, neboť žádný z telefonů už běžně nenajdete na pultech prodejen. Nokii 3100 sice ještě koupit můžete, ale oproti nabídce Last minute jen ve verzi bez fotoaparátu. Nokia 5100 je ve zlevněné nabídce pouze v modré verzi. Nabídka telefonů platí jen do vyprodání zásob.

Diskuze (19) Další článek: Sony Ericsson: kolekce mobilů k filmu Spider-man 2

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nokia 3100, Nokia 5100, Nokia 6610, Mobil, Las, Min, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35