LG Chocolate II: Obří displej 21:9? To tu ještě nebylo!

LG chystá nový vrchol své modelové řady. Na první pohled šokuje proporcemi svého displeje. Máme tu ostrý korejský útok na iPhone.

Chocolate, Shine, Secret. Tato prestižní řada telefonů LG už brzy dostane nového člena. Prozatím nese označení LG BL40, říkají mu Chocolate II a nic podobného tu ještě nebylo. Tím nejzajímavějším, popravdě až šokujícím prvkem, je displej takových rozměrů, ale hlavně poměru stran, které jsme u telefonu ještě neviděli. Úhlopříčka má celé čtyři palce a šířka, nebo spíše širokoúhlost, daleko přesahuje širokoúhlých 16:9.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Oficiální ochutnávka nové „čokolády“ od LG
Klepněte pro větší obrázek
Tenhle displej dává úplně nový rozměr slovu „širokoúhlý“. Server Engadget píše, že poměr stran je 21:9 a rozlišení displeje je 800 × 345 pixelů

„Druhá čokoláda“ je pro LG velká věc. Minulý týden sám výrobce vypustil několik fotek – moc neříkají, je na nich jenom pár detailů. V celé kráse se telefon ukázal až dnes na YouTube videu. Z klipu známe také několik technických detailů: displej je krytý tvrzeným sklem a umí multitouch, jsou zde technologie pro rychlá data HSDPA a Wi-Fi, asistovaná aGPS, vidíme i sluchátkový 3,5mm jack. Popravdě – čekali byste, že bude u špičkového modelu některý ze jmenovaných prvků chybět?

Co se týče fotoaparátu, je zde logo Schneider-Kreuzenach, optika by tedy měla patřit k té nejlepší v říši mobilních telefonů. Co se týče počtu megapixelů, ten se mi z videa vyčíst nepodařilo, třeba budete úspěšnější. Uživatelské prostředí má základ v technologii flash, značně se liší od S-Class 3D, kterým je vybavena Arena a další modely LG, i zde je však vidět inspirace Apple iPhonem.

To je prozatím vše, věřím ale, že podrobnější informace budou brzy následovat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Několik screenshotů pro případm že by video z YouTube nuceně zmizelo

Diskuze (79) Další článek: DreamCom: odesílejte SMS přes web pohodlně a zdarma

Témata článku: LG, Apple iPhone 4GB, LG BL40 New Chocolate, Displej

Určitě si přečtěte