LG hodlá pokračovat v konceptu Dual Screen. V Berlíně by mohlo představit model V60 ThinQ

LG hodlá pokračovat v konceptu Dual Screen. V Berlíně by mohlo představit model V60 ThinQ

V únoru letošního roku uvedlo LG svůj kryt Dual Screen jako doplňkové příslušenství pro smartphone LG V50 ThinQ. Svým způsobem tak reagovalo na trend ohebných konstrukcí telefonů, díky kterým se do menšího těla dá dostat prostornější panel. Na rozdíl od Samsungu a Huawei ale LG nepřineslo flexibilní displej a vystačilo si s flipovou obrazovkou, která se přidá vedle displeje běžného telefonu.

Řešení to není zrovna elegantní, ani nijak technologicky náročné a LG ho hodlá i přesto, nebo právě proto dál rozvíjet. Svědčí o tom krátké video, který jihokorejský výrobce zveřejnil na sociálních sítích. Láká na premiéru nového zařízení, kterým by mohl být smartphone s podporou dvou displejů. Z teaseru není nijak patrné, zda půjde o skutečné skládací zařízení, nebo zda LG druhou obrazovku opět vyřeší pomocí nacvakávacího krytu s flipem.

Pravděpodobněji se jeví druhá možnost, protože podle různých internetových spekulací má LG představit model V60 ThinQ a Dual Screen druhé generace má být pouze volitelné příslušenství. To by proti první generaci mělo přinést navíc sekundární menší displej na přední straně pro zobrazování času a notifikací v zavřeném stavu. S novinkami nás LG seznámí na veletrhu IFA 2019 v Berlíně v pátek 6. září od 10 hodin.

Diskuze (5) Další článek: Nový král fotomobilů: Samsung Galaxy Note10+ zabodoval u selfie a přeskočil Huawei

Témata článku: LG, Smartphony, Příslušenství, Spekulace, IFA, Druhý displej, Dual Screen, Koncept, Displej, Model, ThinQ, Obrazovka, Pře, Berlín


Určitě si přečtěte