LG má nové bezdrátové headsety. Zapojil se Harman/Kardon, JBL i Google Assistant

LG krátce před letošním veletrhem IFA v Berlíně představuje dvojici bezdrátových Bluetooth headsetů k primárnímu využití se smartphony. Zařízení využívají pevné límcové konstrukce okolo krku. LG Tone Platinum SE (HBS-1120) obsahuje samostatného tlačítka pro ovládání služeb Google Assistant, LG Tone Ultra SE (HBS-835S) má zase hlasitý reproduktor JBL.

LG Tone Platinum SE je prozatím nejvyšší model bezdrátového headsetu jihokorejské firmy. Jako první obsahuje samostatné tlačítko pro ovládání služby Google Assistant. Hodit se bude zejména pro nejrůznější zvukové výstupy, např. čtení textu nebo překlady z cizích jazyků. Tlačítko zároveň nahrazuje známou inicializační frázi „OK, Google“.

Reproduktor na krku

Na zvukové kvalitě sluchátek pracovalo LG společně se značkou Harman/Kardon. Headset má poskytnout díky speciální konstrukci zahrnující elektromagnet a dynamický ovladač dobré podání basů i výšek. Na výběr bude černá, modrá a zlatá barva.

LG Tone Ultra SE je vlastně hybridní zařízení, které kombinuje stereo špuntová sluchátka v krčním límci s hlasitým monofonním reproduktorem. Ten dodává značka JBL a hodí se v případě, že by hudbu chtěl v daný moment poslouchat více než jeden uživatel. Samozřejmostí je díky dvojici mikrofonů také telefonování přes sluchátka.

Váš názor Další článek: Nokia zavede licenční poplatky za využití 5G technologií. Bude z nich zlatý důl?

Témata článku: LG, Příslušenství, IFA, Hudba v mobilu, Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, Sluchátka, Reproduktory, JBL, Harman/Kardon, Platinum, Hybridní zařízení, Samostatné tlačítko, Zvuková kvalita, Assistant, Bezdrátový headset, Sluchátko, Jihokorejská firma, Primární využití, Dobré podání, Letošní veletrh, Reproduktor, Nejvyšší model, Berlín, Špuntová sluchátko


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

** Zenfone 5Z je jako pětka, jenom se špičkovou výbavou ** Potěší vysokým výkonem, očištěným systémem, ale i stereo repráčky ** S cenou se naštěstí drží při zemi.

Martin Miksa | 26

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7