LG posilují, zlevňují a vyplatí se (ceník)

Nejvyšší modely LG zlevnily o 1 500 korun. Velké slevy nastaly i u E-Tenu a Motoroly a květen přinesl 8 novinek u operátorů.
LG posilují, zlevňují a vyplatí se (ceník)
Kapitoly článku

Po rapidních slevách Nokie v posledních týdnech se ceny finského výrobce ustálily a začátkem května nás místo něj potěšil někdo jiný - jihokorejské LG. Vysokými slevami prošly jeho nejzajímavější modely - Viewty, KF600 a komunikátor KS20. Činil se rovněž E-Ten když zlevnil své novější modely X600, M800 a X650.

Zúžili jsme výběr sledovaných obchodů o ty, které v nabídkách uchovávaly příliš velké množství starších modelů, u kterých bylo zřejmé, že už je na skladech nemají a pravděpodobně nikdy mít nebudou. Při přímém srování s minulým ceníkem, kde tyto obchody ještě zahrnuty byly, tedy můžete výjimečně narazit na drobné nesrovnalosti.

Volný prodej

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na český trh se konečně dostal model Razr2 V9, lépe vybavený kolega stylového V8 a jedna z nejpovedenějších Motorol vůbec. To model W270 je sice spíše z druhé strany žebříčku, zato se ale vyplatí koupit. Poslední novinkou, která se v posldních týdnech objevila ve volném prodeji, je LG KP235 - už není jen u T-Mobilu

O2

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

O2 ze svého portfolia vyřadil Blackberry 8100 Pearl, Samsungy i600, M300 a Sony Ericsson K800i, aby tyto převážně velmi dobře vybavené přístroje nahradil průměrnými Motorolou W230, Samsungem J700 a Sony Ericssonem W380i. Nově porodává i Motorolu U9, model, který drží amerického výrobce nad vodou. Operátor potěšil i tisícovými slevami Sony Ericssonu W960i a Blackberry 8820.

Podrobný přehled květnové nabídky O2

T-Mobile

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Čtyři novinky v nabídce T-Mobile vykoupil jen jedním vyřazeným modelem - KG275, k němuž jakožto k low-endovému LG nabízí řadu alternativ. Slev se ale moc nekonalo - za zmínku stojí snad jen ta šestisetkorunová u Nokie 5310 XpreessMusic, na volném trhu nebo u Vodafonu ji však stále koupíte levněji.

Podrobný přehled květnové nabídky T-Mobile

Vodafone

Klepněte pro větší obrázek

Ani Vodafone v květnu neprovedl ve své nabídce příliš velké změny. Nejvyšší sleva činila podobně jako u T-Mobile šest set korun, zato jsme takové našli v cenících hned tři - u Samsungu U600, Nokie N70 a Sharpu GX33. Novinku přichystal Vodafone jen jednu - Samsung U900 Soul a rozloučili jsme se s dlouho prodávanými Nokií 6070 a Sony Ericssonem V630i.

Podrobný přehled květnové nabídky Vodafone

Témata článku: HTC, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Operátoři, Smartphony, Vodafone, O2, T-Mobile, Ceník, Asus M530w, Asus P526, Asus P535, Asus P735, Asus P750, Blackberry 8800g, Blackberry 8820, Emgeton G20 Cult, E-Ten M700, E-Ten M800, E-Ten X500 , E-Ten X500+, E-Ten X600, E-Ten X650


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80