Limitovaná Motorola i90c – to se jen tak nevidí

New York`s Fashion Week je přehlídkou nejen současné módní špičky, ale také mobilu Motorola i90c v limitované sérii zaštítěné značkou Phat Farm. Přestože se vlastně jedná o exklusivní telefon, není jeho cena nijak přehnaná.
Limitovaná Motorola i90c – to se jen tak nevidí

Deset let Phat Farm

Limitovaná série Motoroly i90c vznikla u příležitosti desetileté působnosti módní značky Phat Farm na trhu s oblečením, určeným zejména do města. Na jejím vzniku se velkou měrou podepsal Russell Simmons, coby postava velmi dobře známá v zábavní a módní branži na celém světě.

Limitovaná série Motoroly i90c se může pochlubit Klepněte pro větší obrázekplatinovou barvu povrchového materiálu a hlavně výrazným logem společnosti Phat Farm, kterému sekunduje signatura Russella Simmonse. Novinka v konečném důsledku působí vzhledově dokonaleji než původní mobil, ze kterého vznikla.  

Cena tohoto sběratelského skvostu je 549 dolarů, tedy nijak vysoká. Při koupi limitované Motoroly ovšem nezískáte pouze a jen mobil, ale také bondovku, klip na pásek, jeden ze čtyř batohů značky Phat Farm a roční předplatné časopisu OneWorld.  

Mobilní telefon Motorola i90c se neodlišuje pouze svým zevnějškem, ale i uvnitř mobilu naleznete několik úprav. Nejmarkantnější změnou jsou speciální melodie a několik předinstalovaných aplikací.

Bohužel telefon nefunguje v našich sítích, a tak mohou potenciální zájemci, tak říkajíc, vychladnout.

Diskuze (6) Další článek: iPAQ H5000: doslova vražedná série

Témata článku: Motorola, Limit, Motor

Určitě si přečtěte