Listopadové novinky v síti T-Mobile

T-Mobile Navigator nově informuje nejen o poloze, ale také o aktuálním programu vyhledaných sportovních stadionů, cenu za jízdu vozem taxi po Praze lze zjistit prostřednictvím SMS, mstrovství ČR ve freestyle motokrosu zakončí tuto sobotu v pražské T-Mobile Aréně 3. ročník Twist Extreme Tour.
Listopadové novinky v síti T-Mobile

T-Mobile GPRS roaming

T-Mobile dále rozšířil počet zemí, v nichž lze využívat výhod služby GPRS roaming. Přenos dat pomocí GPRS je tak již v současné době zákazníkům k dispozici v sítích 14 operátorů 13 zemí světa, nejnověji v Nizozemsku v síti BEN.

Pro používání GPRS v zahraničí nemusí uživatel nic nastavovat ani měnit. Službu používá stejným způsobem jako v domácím prostředí. Velkou výhodou pro zákazníka je rovněž jednoduché účtování – za používání služby GPRS roaming zaplatí cenu dle jednotného tarifu platného pro všechny země a operátory. Bližší informace o službě GPRS roaming lze nalézt na www.t-mobile.cz v sekci Tarifní zákazníci nebo Firemní zákazníci.

T-Mobile Navigator

T-Mobile Navigator v současné době vyhledává informace již ze čtyřiceti různých oblastí. Služba nově umožňuje najít nejbližší fotbalový a hokejový stadion či hřiště. U prvo- a druholigových stadionů obdrží zákazník vedle adresy a telefonního čísla hledaného objektu také jejich nejaktuálnější program. K těmto informacím se uživatel dostane stejně jako k ostatním zprávám v rámci služby T-Mobile Navigator. V menu Navigator stačí vybrat položku Sport, dále FOTBAL, resp. HOKEJ (pro informace o nejbližších fotbalových a hokejových utkáních) nebo HRISTE F, resp. HRISTE H (pro vyhledání nejbližšího hřiště či stadionu) a poté zadat požadovaný počet hledaných objektů. Odchozí SMS v rámci služby T-Mobile Navigator je účtována dle tarifu zákazníka, příchozí SMS je zpoplatněna částkou 2 Kč.

Nově je také možné prostřednictvím služby T-Mobile Navigator vyhledat nejbližší noční klub. Po volbě NIGHT CLUB v položce Universal a zadání požadovaného počtu hledaných objektů obdrží zákazník SMS s adresou, telefonním číslem a dalšími informacemi např. o programu a vstupném. Odchozí SMS je účtována dle tarifu zákazníka, za příchozí SMS zaplatí zákazník 9 Kč.

T-Mobile Info – infokanál Taxi

Nový infokanál Cena taxi po Praze umožňuje zákazníkům zjistit cenu za využití taxislužby v hlavním městě. Zákazník odešle na číslo 4616 zprávu SMS s klíčovým slovem Taxi a názvem výchozí a cílové ulice (např. TAXI #MALOSTR.NAM.25##EVROPSKA 178). Poté obdrží SMS s odpovědí, která obsahuje maximální cenu a vzdálenost do místa určení. Pokud uživatel nezadá číslo ulice, v odpovědi obdrží přibližný odhad ceny a vzdálenosti.

Odchozí SMS v rámci služby T-Mobile Info je účtována dle tarifu zákazníka, příchozí SMS je zpoplatněna částkou 3 Kč.

Twist Extreme Tour

Twist Extreme Tour zakončí svůj 3. ročník v sobotu 2. 11. 2002 v pražské
T-Mobile Aréně 2. mistrovstvím ČR ve freestyle motokrosu. Závodů se zúčastní světová špička tohoto mladého sportu. Mistrovský titul bude obhajovat Mike Jones (USA) před loni druhým Tommy Clowersem (USA). Horkým favoritem bude také další Američan Jake Windham.

Twist Extreme Tour je ojedinělým sportovním podnikem nejen v České republice, ale i ve světě. Právem se stala synonymem pro scénu extrémních a adrenalinových sportů u nás. Letošní, již třetí ročník, zahrnul ve své zimní části sérii závodů ve snowboardcrossu, skiercrossu, snowboard big air contestu a akrobatickém lyžování. V letní části Tour nabídla závody ve wakeboardingu, akrobatickém lyžování, BMX a freestyle motokrosu.

Diskuze (16) Další článek: 01.11.2002 21:05 Taggy tady byl...

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Světová špička, Listopad, Mobil

Určitě si přečtěte